Plavky 2008: Končí diktatura bikin?

- Plavky 2008: Končí diktatura bikin?
Rubrika:  Krásná

Plavky 2008: Končí diktatura bikin?

10.06.08, 09:20, autor: Plavovláska
Kolekce plavek na letošní sezónu se vyznačuje u všech značek a návrhářů především širokou paletou jednodílných plavek v retrostylu.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Letošní sezóna na plážích se podle návrhářů ponese spíš ve znamení romantiky než erotiky. Plavky letos jsou jen decentně vykrojené a neukazují každý centimetr našeho těla, jako tomu bylo v letech minulých. Vyznačují se drobným barevným potiskem a ozdobami. Jinak mohou být třeba asymetrické - na jedno rameno, nebo třeba nabírané.

 

 

GUCCI

 

 

 

Michael Kors

 

 

opět Michael Kors

 

 

John Galliano

 

 

 

PUCCI

 

Oproti loňsku, kdy móda velela barvy syté a různé a černou prakticky nepřipouštěla, si letos můžeme opět dovolit i černé, případně černobílé plavky:

 

 

Celine

 

 

 

Kolekce Ed Hardy nabízí barevné plavky dvoudílné. Zřejmě pro ty z nás, které na pláži prostě to bříško za každou cenu ukázat musí:

 

 

A na tyhle plavky zapomeňte. Jsou už dva roky staré ze sezóny 2006. Ale jsou tak krááááásnéééé. Tak se na ně aspoň smutně podívejme.

 

 

 

 

 

A tohle jsou ty, na kterých ujíždím já. Bohužel taky dva roky staré:

 

 

Pokud se vám nové kolekce nelíbi nebo nemáte právě 5 a více tisíc na pořízení nových, klidně běžte brázdit vody českých vodních nádrží i v těch loňských, či těch nádherných předloňských. Však on se z toho GUCCI nezblázní :).

 
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1373162

RSS:
Toplist