Plastika jako vhodný dárek

- Plastika jako vhodný dárek
Rubrika:  Novinky

Plastika jako vhodný dárek

03.10.08, 12:15, autor: Kočička


 

Donedávna bylo pohlíženo na plastické operace jako na něco nepatřičného. Jen pro herečky, nebo extravagantní ženy. Nyní je to ovšem jinak. S plastikou předběžně souhlasí nebo do budoucna počítá stále větší počty lidí.

 

Samozřejmě. Proč ne? Když Venezuelské adeptky na miss nejsou přírodní snad ani jedna a od nějakých 15 - 16 let se připravují na soutěž a prodělávají mnohdy série plastických operací, jen aby uspěly, proč by běžná žena v Česku si neměla udělat radost?

 

Teď opravdu nemám na mysli jen tolik "propíranou" a často haněnou operaci prsou. Teď hovořím o tom, že pokud ženě něco vadí a chtěla by to jinak - proč by se měla trápit? Proč si nenechat udělat rovný nos, nebo proč si nezmenšít uši, neodsát tukový polštářek na stehnech či nevytvarovat zadeček? Když to současná medicína umožňuje ...

 

Samotní plastičti chirurgové hovoří o velkém boomu požadavků na vylepšení. Ženy se už operací netají. Naopak. Stává se znakem luxusu a chlubí se jí jako dříve autem nebo kožichem.

 

Velice často se v současné době stává plastická operace předmětem dárku. S tím docela souhlasím. Proč by se nám měly hromadit v našich toaletních komodách desítky parfémů - proč raději nedostat poukaz ne libovolně zvolenou plastiku, která mi umožní se cítit zase skvěle.

 

Dokonce prý nastupuje velice zvláštní trend, kdy při rozvodu manželů zaplatí manžel, který si našel mladší partnerku, své bývalé ženě třeba právě liposukci, nebo plastiku prsou, aby jí dal větší šance si najít někoho nového. Takový "zlatý padáček" z manželství.

 

V každém případě plastická chirurgie se stává zcela běžnou součástí našeho života.

 

ANKETA: Přála byste si třeba k Vánocům dárkový poukaz na plastiku?


Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 • Zuzana 22.01.23, 21:59

  Rozbalit 1.

 • Zuzana

  Já si ji v pohodě zaplatím sama, ale pořád zvažuji zda do toho jít nebo nejít. Jste spokojené po plastice prsou?

 • Lenka 24.01.23, 23:39

  Rozbalit 2.

 • Lenka

  Čekala jsem jak odkojím druhé dítě a začala jsem se o úpravu prsou zajímat. Hledala jsem si hlavně reference ostatních až jsem došla na kliniku, kde jsem si domluvila schůzku a nakonec jsem si tam nechala prsa upravit. Jsem spokojená, konečně se nemusím za prsa stydět a mohu si dovolit u hlubší výstřih.

 • Marcela 27.01.23, 09:17

  Rozbalit 3.

 • Marcela

  Holky já jsem do toho šla nakonec taky a vybrala jsem si na to dobrou kliniku https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ , kde používají kvalitní implantáty a hlavně tam mají super přístup. Prostě jsem se tam cítila celou dobu úžasně a výsledek je top.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
339416

RSS:
Toplist