PF 2016

- PF 2016
Rubrika:  Novinky

PF 2016

01.01.16, 00:00, autor: Plavovláska
Všem čtenářkám a čtenářům magazínu Žena X přejeme krásný a šťastný celý nový rok 2016.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Přejeme v oblasti osobního růstu, aby nebyl problém, se kterým byste se nedokázali vyrovnat. Aby nebyla překážka, přes kterou byste nedokázali přejít (nezapomeňte - přeskoč, přelez, ale nepodlez) a abyste stačili rychlému tempu doby a nenechali se "převézt" dravějšími a (všeho)schopnými.


Přejeme Vám zdraví. Víte, ono toho hodně jde koupit za peníze, ale teprve v okamžiku, kdy ztrácíte zdraví a vidíte, že Vám to peníze sice usnadní, ale všemocné opravdu nejsou,  pak se velice rychle žebříček hodnot přeskupí. Tak tedy - hodně zdraví Vám všem.


Přejeme Vám v neposlední řadě lásku. Přesně takovou, která Vás učiní šťastnými. Třeba Vaši vysněnou lásku na celý život. Pokud jste spíš na emocionálně vypjatější situace, pak Vám přejeme hodně lásek, nejvíc co jste schopni absorbovat.


Přejme Vám klidný rodinný život. Souznění a harmonii. Ať si rozumíte se svou vlastní úzkou, ale i širokou rodinou. Ať oni nesou štěstí Vám a Vy jim. Trpělivost s dětmi i s rodiči - té přejeme vrchovatě.


A hlavně štěstí! Buďte šťastní, smějte se a radujte se. Nenechte se ničím rozhodit a dávejte lásku a smích všem lidem kolem sebe.
Za redakci magazínu Žena X přeje opravdu krásný, šťastný a úspěšný rok


                                                                                                            šéfredaktorka

 

                                                                                               Petra "Plavovláska" Albrechtová

 

 

 


 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
351631

RSS:
Toplist