Petra Janů: "Končím s muzikály!"

- Petra Janů: "Končím s muzikály!"
Rubrika:  Ze společnosti

Petra Janů: "Končím s muzikály!"

19.11.08, 11:31, autor: Kočička
Rebelka Petra Janů má hned dvojnásobné výročí. S manželem, producentem Michalem Zelenkou, oslavila perlovou svatbu - 30 let společného soužití. A dnes (19. 11.) slaví 56. narozeniny, ke kterým si sama věnovala velkolepý koncert v pražské Lucerně.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Navíc se zpěvačka rozhodla, že nějaký čas nebude vystupovat v muzikálech.
Přesto chce potěšit své příznivce, a tak se rozhodla poprvé v životě vyjet na vánoční turné, které odstartuje právě v pražské Lucerně. Na scénu si pozvala skupinu Golem a jediného hosta, zakladatele Olympiku a svého dobrého kamaráda Petra Jandu.


Ten se přiznal, že nabídku přijal s nadšením. Zpěvačku, se kterou spolupracuje léta a nazpíval s ní skvělé hity, velice obdivuje.


"Petry si moc vážím, je skvělá, ale zamilovaný jsem do ní nikdy nebyl. To by mi Zelenka dal..! Ale on naštěstí ví, že se držím zásady: Co je v domě, není pro mě. Takže neměl žádný důvod na mě žárlit," říká Petr Janda s úsměvem Korzu.


Pro Petru Janů jsou její narozeniny i určitým zlomem v kariéře.
"Neříkám, že muzikály opouštím navždy, ale neměla jsem vůbec čas na nic jiného. Nemohla jsem si plánovat další akce, protože jsem měla závazky v divadle. Po koncertech se mi stýskalo, nic jiného za tím nehledejte," tvrdí Janů.


Petra tak dementuje zákulisní spekulace, že jedním z důvodů, proč opouští divadelní prkna, jsou peníze. Hovořilo se totiž o tom, že jí byly nabídnuty nižší honoráře, než jaké v Divadle Broadway dostaly hvězdy nového muzikálu Mona Lisa Iveta Bartošová, Hana Zagorová či Helena Vondráčková.

 

Právě Petra Janů totiž měla být třetí muzikálovou matkou Ivety, která ztvární hlavní roli záhadné krásky. Nabídku však odmítla, stejně jako Bára Basiková.

 

 

 

ANKETA: Líbí se vám Petra Janů a její písně?


Celkem: 7 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
302099

RSS:
Toplist