Pěkné drápky ….mňau

- Pěkné drápky ….mňau
Rubrika:  Krásná

Pěkné drápky ….mňau

29.05.08, 00:00, autor: Rozkošná
Udělala jsem si včera radost. Změnila jsem barvu svých nehtů z nevinných světlých tónů na pekelně rudou. A ještě dnes mám ze svých rukou dobrou náladu.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Taková maličkost a jak potěší! Pokud vás naštvali v práci, nebo máte chuť zabít partnera, zkuste se mnou tuto odreagovací metodu. Ostatně ruce máte, milé dámy, na očích pořád, tak proč se jim trochu nevěnovat?


Jak si tedy vyrobit perfektní domácí manikúru? Předpokládejme, že máte zdravé nehty a ruce bez záděrů. Nejprve odlakujte zbytky starého laku. Potom si připravte změkčující lázeň podobnou, jako mají k dispozici kosmetické salony. Použijete trochu teplé vody, kapku peroxidu, tekutého mýdla a oleje. Ruce deset minut máčejte ve směsi ze zmiňovaných ingrediencí a posléze si nehty ostříhejte, zatlačte kůžičku a vyčistěte prostor za nehty. Nakonec zapilujte. Pokud máte doma k dispozici pečující olejíček pro růst nebo zpevnění, nehty jím ošetřete a alespoň deset minut nechte působit. Po opláchnutí můžete přistoupit k nanášení laku.


Začněte podkladovým lakem. Tento krok nepodceňujte, první vrstva chrání nehet a zároveň prodlužuje trvanlivost barevné vrstvy. Druhá v pořadí přichází barva. Zvolíte – li něco divočejšího jako já, nehty ostříhejte, protože výrazné barvy vypadají lépe na krátkých nehtech. Barevný lak nanášejte opatrně od nehtového lůžka směrem nahoru. Pokud přetáhnete, hrany začistěte například párátkem. Naneste dvě vrstvy a každou z nich nechte pořádně zaschnout. Pusťte si televizi či hudbu, pohodlně se usaďte a dopřejte si lakovací pohodičku. Pak použijte zpevňovací průhledný lak, který udrží nehty průměrně o den či dva déle krásné. Opět nespěchejte a nehty nechejte zaschnout. Nakonec nehty a celé ruce natřete krémem na ruce. No a není vám skvěle?

 
  • Renča 27.06.20, 18:31

    Rozbalit 1.

  • Renča

    Pěkně napsané. Je pravda, že není nad to mít hezky opravené nehty. :-) Já teda ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že na nehty je dobré si zajít do nějakého kvalitního studia. Mně se například už několikrát velmi osvědčilo toto: https://beautiful-me.cz/

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1578882

RSS:
Toplist