Papučový den

- Papučový den
Rubrika:  Novinky

Papučový den

06.10.20, 11:04, autor: Plavovláska
7. října je papučový den. Můžete vyjít v papučích na ulici, do autobusu, přijít do práce. Proč? Abyste sebou vzali kousek svého domova, pohodlí, lásky ... Je to poselství, zejména starých lidí, kteří chtějí co nejdéle dožít svůj život právě doma. Mezi svými. A to jim mohou umožnit mobilní hospice.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Den, kdy si lidé v Česku berou papuče všude s sebou. Den, kdy je Facebook a Instagram zaplněný fotografiemi s #papucovyden. Den, o kterém se píše, o kterém se mluví a který je vidět. Den, kdy umíme vysvětlit, proč mnozí z nás vypadají tak netradičně. Den, který má smysl, protože předává poselství.

Zapojte se i VY, přizvěte vaše kolegy, kamarády a všechny, kdo chtějí změnit povědomí o umírání v České republice. Upozorněte společně s námi na to, že umírat doma je možné, a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.

Sdílejte vaše fotografie z happeningu na Facebooku nebo Instagramu s #papucovyden, přidejte se k FB události Papučový den  a sledujte, jak papuče mění svět.

Jedna fotografie může být důležitou informací a může být i impulsem pro rozhodnutí využít péče mobilního hospice. Jedna vaše fotografie (nebo mnoho společných) může změnit konec života jinému člověku.

 

 
Zdroj: www.papucovyden.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
264039

RSS:
Toplist