Optimální délka milování je deset minut, shodují se vědci

- Optimální délka milování je deset minut, shodují se vědci
Rubrika:  Smyslná

Optimální délka milování je deset minut, shodují se vědci

17.01.20, 00:00, autor: Erosenka
Sexuální maratónci, kteří mají pocit, že musejí vydržet celou noc, jsou nudní. Většině lidí totiž nejlépe vyhovuje deset minut.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Z průzkumu mezi padesáti členy americké Společnosti pro sexuální terapii a výzkum, která se zabývá terapií párů se sexuálními problémy, vyplynula jistá tabulka toho, jak lidé vnímají délku sexu.Zdá se, že jedna až dvě minuty je příliš málo, tři až sedm minut by většina lidí považovala za přijatelné, ale cokoliv nad třináct minut je už moc. Ukázalo se tedy, že lidé považují za "nejžádoucnější" sex trvající sedm až třináct minut.Odborníci podle listu Daily Telegraph dodali, že populární kultura má tendenci vytvářet nerealistické představy o tom, jak dlouho by měl sex trvat."Hodně mužů a žen zřejmě věří fantazii celonočního milování. To je situace, v níž jsou zralí na zklamání a nespokojenost. Doufáme, že náš průzkum skoncuje s některými mylnými představami a povzbudí muže i ženy k realistickému přístupu k věci," shrnul výsledky zkoumání profesor psychologie z Penn State University Eric Corty.Výsledky průzkumu byly publikovány v prestižním listu Journal of Sexual Medicine.

 

ANKETA: Jaká je podle Vás optimální délka milování?


Celkem: 242 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1096752

RSS:
Toplist