Obrana proti kletbám a uhranutí

- Obrana proti kletbám a uhranutí
Rubrika:  Tajemná

Obrana proti kletbám a uhranutí

08.10.21, 00:00, autor: Čarodějka
Když se neštěstí valí jedno za druhým a běžné prostředky selhávají, připadáme si doslova prokletí. Smějete se? Myslíte, že prokletí do dnešní doby nepatří? Ale přesto ve vás hlodá červíček pochybností - "co kdyby". Dnes už nemusí být prokletí rituálem, stačí na adresu někoho pronést zlá slova "přileze za mnou po kolenou", "přeju jí to nejhoší.." , takovýchto zvolání může být stovky. Co s tím? Jak rozeznáte, že na vás vězí kletba?

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Dnes už se nesetkáme nijak často s přímým zaříkáním, či slovním prokletím za pomocí rituálů. Jenomže máme stejnou moc a stejnou sílu. A i prokletí mění svou podobu. O to horší může být, že nevíme, že to fungovat  může a dokonce i funguje a proto přáním "všeho zlého" nijak nešetříme.

 

Setkáváme s prokletím psaným nebo vyřčeným, tedy s uřeknutím čili uřknutím. Uřknutí zřídka mívá formu obřadního prokletí, jaké známe z hororových filmů a magických rituálů. Daleko častěji jde o zlé přání od osoby, která nám nepřeje nebo nás přímo nenávidí, a zlou vůli dá najevo zlořečením. Kdo z nás nikdy neslyšel, že se "ještě rád vrátí s prosíkem", že "zle dopadne nebo jej nic dobrého nečeká"?

 

Že jsme prokleti lez také rozeznat. Určitě znáte takovéto lidové řčení - že neštěstí přichází v trojici. Tedy, pokud máte smůlu, tak se vám něco stane třikrát po sobě. To je důsledek jen takového běžného prokletí, takového bezmyšlenkového ulevení někoho, komu jste stoupli na kuří oko.

 

Existují však lidé, kteří vás nenávidí. A mohou opravdu hodně a myslí na vás ve zlém, užírají se touhou po pomstě a dusí se ve vlastní zlobě. Takoví lidé vám pak mohou způsobit prokletí skutečné. Kdy vás stíhají pohromy jedna za druhou. Začíná to zpravidla zlými sny, pak hádkami v rodině a v okolí. Pokračuje to problémy v zaměstnání, nevychází vám jednání na úřadech a věci se dějí jinak, než jste chtěli. Končit to může totálním krachem vašeho života - ztráta partnera, zaměstnání, peněz, zdraví a nakonec i úplná ztráta chuti do života.

 

V takové situaci lidem vždycky říkám, je čas se začít bránit. Bránit prokletí či uřknutí magickým rituálem a cíleně. Ve smyslu, vím, že je toto dílem zloby někoho, kdo se mi snaží ublížit a proto se tomu musím postavit a obrátit tok věcí. Ze zlých udělat dobré.

 

Ono totiž - pokud se o prokletí nejedná, pak rituálem nic nemůžete pokazit. Pokud ale ano, můžete si hodně pomoct!

 

Prokletí máme různé stupně a jsou různě nebezpečná. Od běžného uřknutí (tedy, že někdo zcela bezmyšlenkovitě něco zlého vypustil z pusy na naši adresu) až po opravdové, cílené, rituální prokletí.

 

Obrana proti prokletí je dohledatelná i na internetu. Pro inspiraci dodávám třeba tuto:

 

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámnější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby tě chránil před kletbami. V případě, že jsi  prokletý, tak pro zrušení kletby je potřeba znát  jak jsi prokletý, tedy ton co na tebe někdo seslal.  Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíš. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

 


PŘÍKLAD ZRUŠENÍ KLETBY:


Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.


Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal

". . ." (uveď jméno zaklínače pokud ho znáš pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj) ... a měním je v nejpozitivnější dobro.


V této chvíli je třeba řít cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.
Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.
A tak se staň!

 

Na lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

Pokud máš pocit, že jsi uhranutý, tak můžeš udělat očistné kouzlo. Zapal svíčku, nasyp kolem ní šalvěj a sůl. Prones zaříkadlo na zrušení uhranutí.


Zaříkadlo proti uhranutí:


Zaklínám Tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Síly Světa volám Vás na pomoc, ozvěte se mi.
Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi.
Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě.
A tak se staň!

 

 

Pokud se stanete obětí posledního druhu prokletí - tedy prokletí rituálního a vědomého, pak je nejlepší vyhledat odobornou pomoc zběhlé a zkušené čarodějky, ta vám může pomoct. Ochrana před takovým prokletím však nebývá jednoduchá. Útěchou vám může být, že skutečných vědomých a cílených prokletí je velmi, velmi málo.

 
Zdroj: Archív 2013
 • Mario monček 22.01.19, 03:13

  Rozbalit 1. Myslím si že sem delší dobu prokletý

 • Mario monček

  Prosím vás sem nejspíš prokletý už sem si jednou nechal vyložit karty od známi a řekla mi že mě někdo hodně proklína . Dala mi rady co mám dělat, ty sem udělal na chvíli sem měl klid , ale poslední dva měsíce de vše strašně z kopce vyc než před tím . První zub ten mě bolí už dlouho, ale začal bolet o dost více, pak sem si zlomil nos, pak když sem to vyléčil tak zas ten zub tak sem si ho nechal vytrhnout. Po dvou dnech si nechala vytrhli zub i má přítelkyně, ji se už zahojil mě to furt bolí a nehoji se to , už sem byl u lékaře 2 krát vždy mi to vyčistíl a nehoji se to . Penize taky nevichazeji futr sou nějaky problemi . Už nevím co . Tak sem bádal na internetu jak se zbavit prokletí a tam sem četl, že mám nasypat sůl do všech rohů a když sem ho tam sypal přemýšlel sem kdo asi by mě mohl proklinat ,myslel sem na sousedku a strašlivě me zamrazilo a jak kdyby mi někdo tlačil na hlavu, když sem sypal sul do posledniho rohu . Nic tak silného sem ještě nikdy necítil. Tak sem zapálíl svíčku a prosil sem boha a ježíše krista ať mi pomůžou zbavit se prokletí a v tu chvíli mi začal brečet syn . Nevym co teda dělat v tyhle chvíli dal ,poraďte někdo posim .
  Děkuji Monček

 • anonym 01.03.19, 21:16

  Rozbalit 2.

 • anonym

  mám podobné problemý pomoc hledám u lečitelů a veštců

 • Adela 30.07.19, 09:14

  Rozbalit 3. Viděla jsem nepřítele ve spaní.

 • Adela

  Dobrý den, potřebovala bych poradit s jednou věcí. Ráno jsem vstala a šla se vykoupat... Začala jsem si povídat ze svou mamkou a ta mi řekla že viděla všechno nepřítele jak jde k ni jakoby si k ni ze zadu lehnout.. a prej po chvíli se to ?stvoření? změnilo a vzalo si mojí podobu. Pak mi řekla že se ji to stalo už jednou ale to na ní šeptala a někam ji prej volala. Mohl by mi prosím někdo poradit nebo napsat nějaký informace o tomhle ?jevu?
  Předem děkuji.

 • Dr. Irene Kilubi 27.12.21, 12:51

  Rozbalit 4. Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak

 • Dr. Irene Kilubi

  Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak získala zpět svého manžela, že se s ní rozvedl a dnes jsou zpět s pomocí modliteb Dr Sacre, kontaktuji Dr Sacre před Vánocemi, že se se mnou můj milenec rozešel, že jsem potřebuji pomoc, abych ho dostal zpět a také, aby mě přestal podvádět, doktor sacre mi řekl, abych sehnal potřebný modlitební materiál, což jsem udělal, 24. prosince se můj milenec vrátil, rozešel se s ostatními dívkami v je život, teď je z něj člověk změny, kterého miluje a respektuje mě, plánujeme naši svatbu do ledna příštího roku, díky dr Sacre
  Kontaktujte doktora Sacre na níže uvedených podrobnostech
  Číslo WhatsApp Dr Sacre: +2349076034359
  e-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
  Je to dobrý a mocný muž, jeho moc není zlou silou

  Dr. Irene Kilubi

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2886849

RSS:
Toplist