Novým trendem v interiéru domova je obří postel a bílá barva

- Novým trendem v interiéru domova je obří postel a bílá barva
Rubrika:  Praktická

Novým trendem v interiéru domova je obří postel a bílá barva

24.08.10, 09:59, autor: LadyAnn
Mezinárodní veletrh TENDENCE, který se koná 9. – 12. září 2010 na Výstavišti v pražských Holešovicích, představí nové trendy v interiérech, designu, nábytku, osvětlení a dekoracích od několika desítek českých a zahraničních vystavovatelů.

Čtenost -   Diskuze: (9
 

Návštěvníci by neměli minout expozici společnosti Vágner design, která se mimo jiné pochlubí unikátním kouskem celého veletrhu – obří postelí od společnosti Savoir Beds. Letošní sezónu bude hlavním trendem bílá barva, neotřelé originální materiály a menší strohost a minimalismus tvarů. Proto za pozornost stojí také ateliér de.fakto, který představí novou kolekci sedacích souprav Brüehl.

 


Obří postel od Savoir Beds
Společnost Vágner design představí na veletrhu hned dvě značky zabývající se výrobou luxusních postelí – Hästens a Savoir Beds. “Právě Savoir Beds uvede na veletrhu obří postel o rozměrech 2,8 m x 2,8 m,“ říká Karel Vágner, majitel společnosti Vágner design. Postel je tak obrovská, že by se do ní vešel i nejvyšší člověk žijící na zemi Robert Wadlow, který měří 2,72 m. „Tyto postele jsou známé originálním a extravagantním designem, právě proto je velmi často vyhledávají světové celebrity a designéři. Za pozornost stojí také postele Hästens, které v současné době nabízíme za snížené ceny.  Je možné je pořídit s typickým modrobílým kostkovaným vzorem nebo v dalších dvaceti barevných variantách,“ dodává majitel. Společnost Vágner design seznámí návštěvníky nejen s novými trendy, ale umožní nahlédnout přímo do vnitřního systému a materiálů, které byly použity při výrobě. Absolutní tichost, prvotřídní komfort a stoprocentní prodyšnost jsou pilířovými vlastnostmi postelí této značky. Při výrobě se používají kvalitní přírodní materiály – koňské žíně, vlna, len a dřevo ze švédských borovic.

 

Savoir Beds

 

 

 

Sedačky Brüehl a ateliér de.fakto
"Na veletrhu představíme novou kolekci nábytku design by de.fakto a sedacích souprav Brüehl, které jsou plné svěžesti a vtipných nápadů,“ říká architekt a zároveň majitel de.fakto Martin Sladký. Letošní sezónu bude hlavním trendem bílá barva, neotřelé originální materiály, menší strohost a minimalismus tvarů. Ateliér de.fakto pro návštěvníky připravil speciální akci. Po celou dobu jim bude k dispozici designér, který zájemcům poskytne poradenské služby a navrhne nová řešení interiérů na základě půdorysů či fotografií.

 

 

Bílá barva, nový trend domova

 

 

 

Ostatní vystavovatelé

 

Lenovo – jeden z nejvýznamnějších světových výrobců špičkové výpočetní techniky představí designovou novinku A700 z řady IdeaCentre – počítač, jehož jediným hardwarem je monitor.


Leonard – představí novou kolekci designového nábytku Innovation. Zajímavostí této dánské značky je možnost vytvořit nábytek na míru. Na výběr je široké množství potahových látek a textilních kůží od klasických barev až po velmi originální motivy. Veškeré používané technologie a materiály jsou ekologické.


JECH CZ – český výrobce nábytku představí klasickou kolekci sedacích souprav, křesel, židlí a konferenčních stolků a novinky řady BLACK BOX v moderním designu.


DesignOutlet – internetový outlet designového nábytku a doplňků za výhodné ceny představí „na živo“ některé ze svých produktů, mimo jiné novou kolekci designových pohovek a křesel.


Holewall Design – česká značka, kterou zastupuje společnost Jánošík okna-dveře, představí kolekci dveří navrženou architektem a designérem Zdeňkem Fránkem.


Brik – funkcionalita a nadčasový design, to jsou hlavní rysy designového nábytku této značky, který je vyráběn z recyklovatelných materiálů. Společnost se dále zabývá komplexním řešením interiérů.


Cedr Group – bytové a interiérové doplňky a zastoupení značek: Hoff Interieur, Village Candle,  Zak! Designs, Baby Art, Morgenstern, Nici, Olli Olbot, Sevi, Trudi.


Concept
– přední výrobce a dodavatel domácích elektrospotřebičů v České republice, Slovensku a Polsku představí nově na veletrhu vestavěné spotřebiče s moderním designem. Veškeré jejich aktivity a úsilí je cíleno na spokojeného zákazníka, který ocení zejména silný důraz na vysokou kvalitu a rychlý servis.


LPK Invest – zastupuje německou společnost Möve, která představí luxusní ručníky s krystaly Swarovski nebo z bio-bavlny či bambusových vláken, osušky, koupelnové podložky a župany.


Purtex
– přední český výrobce matrací, které se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů. Dále zde bude uvedena nová kolekce postelí, roštů, přikrývek a polštářů.


Entrada – autorské tapety ve španělském designu v šesti kolekcích značky Tres Tintas Barcelona, které navrhli špičkoví designéři z oborů od ilustrace přes módu až po reklamu. Představeny budou kolekce, které využívají například prvky ze světa dámské módy, současné městské kultury a designu ze šedesátých a sedmdesátých let.


Aktual – exklusivní dodavatel difuzérů, bytových parfémů a svíček.


Ego dekor – velkoobchod s bytovými a zahradními doplňky.


Alhambra – tato dánská značka představí novinku v podobě designového svítidla Vita Silvia o průměru 45cm. Skládá se ze základní kostry, závěsu a plastových lístků. Jeho krása tkví v jednoduchosti, zajímavém designu a možnosti mnoha barevných variací. Je tak skladné, že si jej návštěvník může přímo z veletrhu odnést v tenké igelitové tašce.

 
Zdroj: www.tendence.eu.
 • Žaneta 17.07.19, 04:51

  Rozbalit 1. Nábytek

 • Žaneta

  Jo, bílá barva v interiéru umí opravdu dělat divy. O tom jsem se sama měla nedávno možnost přesvědčit, když jsme byli s přítelem ubytovaní v jednom hotelu. Měli tam strašně hezky zařízené pokoje. Všechen nábytek měl moc pěkný design a hlavně byl právě v bílé barvě. Když jsme odjížděli, tak mi to nedalo a musela jsem se zeptat odkud to vybavení mají. Podle toho, co říkala paní, která tam pracovala, tak od http://www.dublino.cz/

 • Natálie 30.08.19, 02:54

  Rozbalit 2.

 • Natálie

  Já bílou barvu v interiéru přímo miluji. Třeba u nás v obýváku máme prakticky všechen nábytek sladěný do bílé barvy. Jediné, co to ještě donedávna kazilo byla sedačka, která byla hnědá a ke zbytku nábytku moc neseděla. Pár měsíců zpět už jsme ale investovali do nové sedačky z https://www.sedackymilenium.cz/ a ta k celému obývacímu pokoji sedí mnohem víc.

 • Hedvika 10.12.19, 22:26

  Rozbalit 3.

 • Hedvika

  Pěkné tipy. Musím se přiznat, že mně se například v interiéru velmi líbí i dobře využité industriální prvky. Ty mohou vypadat skvěle. My třeba doma máme takovýto pěkný stolek http://emako.cz/police--skrine-a-regaly/konzola-v-prumyslovem-stylu--pevny-stul-pro-chodbu-s-zasuvkou-mdf/ který přesně v takovém stylu je.

 • dana 31.01.20, 23:15

  Rozbalit 4.

 • dana

  My jsme si před nedávnem nechávali navrhnou interér naší ložnice u http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že s výsledkem jsem nad míru spokojena. V pokoji se totiž od té doby cítím velmi příjemně což se i odrazilo na výšší kvalitě mého spánku.

 • Táňa 12.04.20, 19:02

  Rozbalit 5.

 • Táňa

  Právě se sháněním postele jsme nedávno měli docela problém. Finančně na tom totiž teď nejsme zrovna nejlépe, takže nová postel bohužel nepřipadala v úvahu. Měli jsme ale docela štěstí, protože jednu pěknou se nám nakonec povedlo sehnat z druhé ruky přes https://www.biginzerce.cz/

 • Karolína 23.05.20, 10:02

  Rozbalit 6. Bydlení

 • Karolína

  Když jsme si zařizovali dům, tak jsem také navštívili několik veletrhů, abychom získali nějakou inspiraci a věděli, co je in. Nakonec jsme ale vsadili na klasiku. Přírodní dřevěný nábytek, dlažbu a klasická bytová svítidla, která jsme si objednali z https://www.bytova-svitidla.cz/ a jsme s naším bydlením spokojení.

 • Katka 12.06.20, 16:06

  Rozbalit 7.

 • Katka

  Já si myslím, že není nic hezčího, než mít bydlení sladěné do světlých barev. My takto třeba máme sladěný obývák. Samozřejmě v něm ale nemáme všechno bílé. Třeba sedačku jsem do obýváku chtěla kontrastní. Nakonec jsme vybrali tuto: https://yesbydleni.cz/sedaci-soupravy/11604-antracitova-sedacka-interieur-de-famille-paris-perle-pravy-roh.html

 • Ilune 28.09.20, 16:22

  Rozbalit 8. Matrace

 • Ilune

  To máte tedy pravdu. My jak jsme si všimli doma tohoto nového trendu, neodolali jsme a museli jsme si pořídit novou matraci i postel zároveň. Hodně nám s tím pomohl eshop https://www.vesna.cz/matrace odkud jsme si pořídili nejen matraci!

 • Magda H 29.11.21, 15:52

  Rozbalit 9. Spánek

 • Magda H

  Bílá barva v ložnici? No to se musel někdo zbláznit! Zkusil si to ten chytrák, co to vymyslel? Vždyť s bílými stěnami se nedá absolutně spát. V obývacím pokoji to nevadí, ale ložnice musí být přece tmavá. To je jak kdyby někdo řekl, že místo nádherného povlečení z https://ceskeluzkoviny.cz/ by se měl přikrývat kůrou. Nedává to absolutně smysl.

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
1298336

RSS:
Toplist