Nový hit - plastika prsních bradavek

- Nový hit - plastika prsních bradavek
Rubrika:  Novinky

Nový hit - plastika prsních bradavek

24.06.09, 09:11, autor: Černovláska
Angličanky jsou zřejmě nespokojené se svými bradavkami. Dávají si upravovat tvar, velikost i barvu. Londýnští lékaři oznámili, že během posledních dvanácti měsíců vzrostla popularita plastických operací bradavek o 30 procent. Šlágrem jsou bradavky dřívější Posh Spice - Victorie Beckhamové.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

A nejen to, mluvčí webové stránky, která prodává protetické bradavky, oznámila, že během loňského roku prudce vzrostl i prodej umělých bradavek."Až dosud celebrity své bradavky neodhalovaly, takže neexistovaly žádné představy o ideálních bradavkách," vysvětluje dr. Riccardo Frati, plastický chirurg z Harley Medical Group. "Dříve za mnou chodily ženy s obrázky Katie Priceové a svěřovaly se, že chtějí mít přesně taková prsa. Teď se ale zdá, že se do módy dostávají bradavky paní Beckhamové."Jak uvádí list Daily Mail, je to překvapivé, ale počet operací bradavek se opravdu zvyšuje.
"Až donedávna ženy nevěděly, že by si mohly dát upravit tvar, barvu a velikost bradavek," vysvětluje dr. Frati. "Ale jde to. Ideály se mění. Ženy už nechtějí velká, chtějí normální prsa, většinou tak velikost C. Víc je teď trápí tvar a vzhled."


Kosmetická úprava bradavek může stát v přepočtu až 65 tisíc Kč. Umělé silikonové bradavky jsou o dost levnější. Stojí z českého pohledu jen kolem 150 Kč.

 
Zdroj: Korzo
 • Eliška 06.04.22, 01:13

  Rozbalit 1.

 • Eliška

  No, dneska se dá udělat plastika prakticky čehokoliv. Já teď začala hodně přemýšlet nad plastikou intimních partií, konkrétně nad labioplastikou. Nebyla na tom některá z vás čirou náhodou? Zajímalo by mě jak to probíhá. A taky jestli náhodou nemáte zkušenost tady s touto https://www.labioplastika-praha.cz/ ordinací. Právě tam bych na to nejspíš šla.

 • Aneta 05.07.22, 17:50

  Rozbalit 2.

 • Aneta

  Já spíš přemýšlím o plastice prsou. Pořád nevím, jestli si mám nechat udělat nová prsa nebo ne, protože mám strach, co to potom může dělat z hlediska kojení? Může to vadit něčemu?

 • Lenka 06.07.22, 23:41

  Rozbalit 3.

 • Lenka

  Taky jsem měla strach si nechat dělat prsa skrz kojení. Nakonec jsem se ale pro úpravu rozhodla a jsem spokojená. Normálně s tím teď kojím a žádné komplikace s tím rozhodně nemám. Nechala jsem si prsa dělat na klinice, kde používají kvalitní implantáty.

 • Aneta 08.07.22, 10:38

  Rozbalit 4.

 • Aneta

  Kde jste si prsa nechala udělat? Jak je to dlouho co jste si je nechala dělat? Vypadají pořád stejně dobře?

 • Lenka 11.07.22, 16:35

  Rozbalit 5.

 • Lenka

  Já jsem si je nechala dělat na klinice perfectclinic.cz Mají dokonce tři pobočky v Brně, Praze a Liberci . Já jsme si je vybrala hlavně proto, že používají implantáty, které jsou schválené pro použití i v USA, kde mají daleko přísnější podmínky pro plastickou chirurgii.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
301637

RSS:
Toplist