Novoročním předsevzetím sice nevěříme, ale přesto si je dáváme

- Novoročním předsevzetím sice nevěříme, ale přesto si je dáváme
Rubrika:  Novinky

Novoročním předsevzetím sice nevěříme, ale přesto si je dáváme

30.12.23, 00:00, autor: LadyAnn
Více než polovina Čechů nepovažuje novoroční předsevzetí za důležitá pro realizaci dlouhodobých plánů. Přesto si pro rok 2024 novoroční předsevzetí chystá dát 42 % dotázaných, uchylují se k tomu spíše ženy než muži. Zároveň však 34 % z nich přiznává, že jim většinou předsevzetí vydrží jen pár dní. Ukazuje to průzkum agentury Rondo Data, která oslovila více než 1000 respondentů.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Průzkum také ukazuje, že někdy v životě si novoroční předsevzetí dalo 78 % dotázaných, 42 % si jej chystá dát i pro rok 2024...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novoroční předsevzetí většinou vydrží jen několik dnů

Novoroční předsevzetí nikdy nedodrží 15 % dotázaných, 42 % pak přiznává, že předsevzetí nedodrží většinou. Desetina lidí se předsevzetím řídí déle než rok, třetina to však vzdá po pár dnech, další čtvrtina pak po měsíci.

 

 

Vánoce, svátky jídla

Vánoce s novoročním předsevzetím úzce souvisí a potřeba hubnout často navazuje na vánoční hodování. Průměrný Čech přes Vánoce přibere dva až pět kilogramů. Není složité vrátit se rychle zpátky do formy. Přesto spoustu lidem trvá i několik měsíců dostat se na svou původní váhu,“ potvrzuje Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně Naturhouse. Průzkum dokazuje, že zvýšené množství jídla o Vánocích konzumuje 79 % dotazovaných, 36 % dokonce v souvislosti s jídlem trpí přes Vánoce zdravotními problémy. 

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
352320

RSS:
Toplist