Nové knihy: Jóga

- Nové knihy: Jóga
Rubrika:  Novinky

Nové knihy: Jóga

15.06.10, 00:00, autor: LadyAnn
Krátká cvičení pro každý den ... Nakladatelství Grada vám dnes ze své široké nabídky doporučuje knihu Jóga od autorů Zylla Amiena, Mießner Wolfgang.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Jóga je celostní cesta k upevnění zdraví a vnitřního klidu. Má blahodárné účinky na tělo i na duši a přináší vnitřní harmonii a vyrovnanost. Je vhodná pro kohokoli, bez omezení věku a zkušeností. Začněte spolu s námi co nejdříve, nejlépe právě teď hned!


Kromě základních tělesných cvičení nabízí tato kniha i relaxační a dechové techniky a menší sestavy pro různé příležitosti - ráno, večer, při neklidu, při bolestech hlavy a zad nebo pro novou energii. Přejeme vám mnoho nových zážitků při cvičení jógy.

 

 

Autoři:

 

Wolfgang Mießner
Více než 18 let vyučuje zdravotně orientované pohybové programy. Už spoustu let se aktivně
zabývá praxí a filozofií jógy a cvičební metodou pilates. Své dosavadní vzdělání absolvoval v Německu, v USA a v Indii. Ve svém studiu jógy a pilates v Mnichově, které vede společně s Amienou Zylla, nabízí kurzy pro mládež, dospělé a starší osoby všech výkonnostních stupňů a ve vlastní akademii vzdělává učitele jógy.

 

Amiena Zylla
Jógu zažila už v těle své indicko-africké matky. Po narození doprovázela své rodiče na cestách po světě souvisejících s jógou a tím byla neustále v kontaktu s jógou. Tak začala už v mladém věku praktikovat první asány. O mnoho let později následovalo studium taneční pedagogiky v Německu a v jižní Africe. Své vzdělání související s jógou a pilates absolvovala v Německu, Indii a v USA. Ve svém studiu jógy a pilates v Mnichově vyučuje děti a dospělé, nabízí speciální kurzy jógy a workshopy pro ženy a další vzdělávání v pilates.


Kontakt na autory:
www.werkstatt-7.de   


 
Zdroj: PR
 • Kamila 16.06.10, 17:41

  Rozbalit 1. joga

 • Kamila

  Asi si něco takového pořídím. nestíhám chodit na jógu a sama doma cvičit bez nápovědy raději nechci.

 • ALGyWvtVgyNTzDKLP 26.08.11, 09:17

  Rozbalit 2. GLysDdHDuPdWhqNodcU

 • ALGyWvtVgyNTzDKLP

  Great cmoomn sense here. Wish I'd thought of that.

 • wMmbsdEksJQfyWwWsou 26.08.11, 15:14

  Rozbalit 3. DZvtnETzOOiECoJoD

 • wMmbsdEksJQfyWwWsou

  Zc9M2h <a href="http://nmisgwdigaln.com/">nmisgwdigaln</a>

 • tKIjvzuG 27.08.11, 14:29

  Rozbalit 4. ZIxHJPTnHFKbxbpbJgC

 • tKIjvzuG

  mL2sIe , [url=http://lbsoqimoeltd.com/]lbsoqimoeltd[/url], [link=http://omywogfnlist.com/]omywogfnlist[/link], http://itavyrhoimqz.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
292590

RSS:
Toplist