Noid: "I po rozvodu si s Luckou denně telefonujeme!"

- Noid: "I po rozvodu si s Luckou denně telefonujeme!"
Rubrika:  Ze společnosti

Noid: "I po rozvodu si s Luckou denně telefonujeme!"

28.12.08, 11:04, autor: Kočička
Hvězdné manželství Václava Noida Bárty a Lucie Bílé sice skončilo před necelými třemi týdny u rozvodového soudu, oba bývalí partneři se ale od sebe úplně neodloučili.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Místo mileneckého a později manželského vztahu teď mezi nimi vládne přátelství. Alespoň to tvrdí Noid.

"Je to tak, máme mezi sebou velice pevný kamarádský vztah. Denně si voláme a často se vídáme. A máme před sebou řadu společných projektů. Takže ani v budoucnu nebudeme odloučeni," říká Korzu Noid.

Ten teď chystá ve svém studiu natočení druhého dílu Gorilích pohádek, světlo světa spatří i nosič s muzikálem Němcová. K tomu Noid skládá muziku pro film Nelítostně. A ve všech případech s ním budu spolupracovat právě bývalá manželka.

"V pohádkách bude Lucka vypravěčkou a ve filmu zazpívá ústřední melodii. Už se na ten film strašně těšíme. Je to velice syrový a drsný příběh podle skutečné události. Když jsem si přečetl reportáže a pak i scénář, vůbec mi nebylo do smíchu. Právě takové, drsně emotivní příběhy mám rád a napsal jsem i podobnou muziku," Václav Noid Bárta.

Film se začne natáčet v příštím roce. Bez příkras vypráví o vraždě sedmnáctileté dívky, která se stala před třemi lety v Bílině.

"Otřáslo to se mnou a nestyděl jsem se za slzy. Krutost, s jakou se to stalo, se jen tak nevidí. Je to silný příběh a když jsem dostal nabídku napsat k němu hudbu, ani vteřinu jsem neváhal," dodává Noid. 
Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
304796

RSS:
Toplist