Není dovolená jako dovolená

- Není dovolená jako dovolená
Rubrika:  Zlobivá

Není dovolená jako dovolená

07.12.08, 11:11, autor: Chytrézvířátko
... aneb takhle nějak vypadá dovolená mateřská. (Vybrali jsme z blogu od autorky Chytré zvířátko).

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Máte děti? Že ještě nemáte? Tak si rychle nějaké pořiďte. Protože nevíte o co přicházíte:)

 

Taková maminka na mateřské dovolené ta se totiž má. Třeba já a moje kamarádky dost často podnikáme výlety. A protože je teď venku nevlídno, tak jeden z našich výletních dní vypadal asi takhle...

 

Budíček kolem půl osmé, plus minus, kdy mě má ratolest začala budit slabým voláním "mamiko...obíct a ven" až po intenzivní křičení "mámo! tady sééém! vééén!"

 

Když jsme konečně vyrazily, tak nám kočárky "praskaly pod tíhou" sladkostí a křupek,, jen aby jsme děcka udržely ve vlaku chvilku sedět. A povedlo se, i když úkol to byl skoro nadlidský a kočárky se znatelně odlehčily:)

 

Prvním cílem byla solná jeskyně. Je zdraví prospěšná a mohly by jsme tam mít chvilku klidu. Jenže ouha..tu na sebe děti sypou sůl, tu chce jedno či druhé čůrat, tu se perou o kyblík a lopatku a když už je přestane bavit i tohle, tak se rozhodnou zničit osvětlení:)

 

Ale i tak se cítíme relativně odpočaté a jako další cíl máme oběd. Když jsem děcko ještě neměla, myslela jsem si, že "mekáčem" ho krmit nebudu. Takže už víte kam se šlo, jasně že k "mekáčovi". Hranolky, kuřecí nugetky a hořčicová omáčka chutnají všem, bez vyjímky:) A ještě tam mají skluzavku, no paráda. A tak střídavě jíme a hlídáme si děti, ale pořádně popovídat nestačíme.

 

Pak následuje návštěva obchodního centra a to nám děti dávají nepokrytě najevo, že "tohle teda ne". Utíkají mezi regály, v kočárkách vřískají, pořád chtějí jíst, pít, čůrat, kakat... Vzdáváme to a navštěvujeme cukrárnu a pak dětský koutek, kde už celý unavený usedáme a já zase rychle vstávám protože moje dcerka se rozhodla z klouzačky skákat,uf uf.

 

Nakonec po tom úžasně odpočinkovém výletu dorážím domů a hned mezi dveřma předávám manželovi štafetu se slovy "Tady jí máš a já si jdu odpočinout a pokecat s holkama". Ještě za sebou slyším "Co jste dělaly, že jste to za celý den nestihly?":-))

 
Další články autora:
 
O mamince a tatínkovi
O mamince a tatínkovi
 • Adriana 21.01.23, 23:32

  Rozbalit 1.

 • Adriana

  Já se letos chystám hodně cestovat. Chtěla bych se zeptat, kde sjednáváte výhodně cestovní pojištění? Kde se to vyplatí z hlediska spolehlivosti i ceny?

 • Lenka 24.01.23, 00:32

  Rozbalit 2.

 • Lenka

  Já se teda přiznám, ale ať už zařízuji kterékoliv pojištění, tak se vždy podívat na aktuální porovnání nabídek a cen a na srovnávači pojištění. To hodně pomůže s výběrem a hlavně je to jednoduché a dává to možnost sjednat pojištění online.

 • Adriana 26.01.23, 23:00

  Rozbalit 3.

 • Adriana

  Můžete mi poradit, kam konkrétně bych se teda měla podívat? Na který ten srovnávač pojištění prosím?

 • Lenka 01.02.23, 00:21

  Rozbalit 4.

 • Lenka

  Cestovní pojištění můžete sjednat výhodně díky srovnávači pojištění https://www.klik.cz/cestovni-pojisteni/ Za dobré peníze a hlavně i rychle. Jde to zařídit celé z domu, pojištění se vlastně potvrdí tak, že ho zaplatíte bankovním převodem. Tím se vlastně pojištění stává platným.

 • Klára 17.07.23, 16:38

  Rozbalit 5.

 • Klára

  My jsme se s manželem letos rozhodli, že pojedeme s naším šesti letým synem na vodu. Proto jsem koupila na internetových stránkách https://www.naturehikecz.cz/ nové vodotěsné batohy, abychom měli všechny naše věci neustále v suchu. Celá dovolená se nám vyvedla a syn byl nadšený a už se těší až pojedeme znovu na vodu.

 • Jitka 31.07.23, 17:49

  Rozbalit 6.

 • Jitka

  Za mě je určitě nejlepší dovolená v karavanu. My jsme si právě před dvěma lety konečně koupili vlastní karavan za auto a je to fakt parádní věc. Ten náš je teda trochu starší, takže jsme k němu museli přes https://www.reslshop.cz/ dokoupit nějaké nezbytné příslušenství a tak, ale to naštěstí nebyla až tak velká investice.

 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1834482

RSS:
Toplist