Nekupujte roušky na neznámých eshopech! S největší pravděpodobností jde o podvod

- Nekupujte roušky na neznámých eshopech! S největší pravděpodobností jde o podvod
Rubrika:  Rozhněvaná

Nekupujte roušky na neznámých eshopech! S největší pravděpodobností jde o podvod

15.03.20, 19:00, autor: Plavovláska
Nedstatku roušek v dnešní krizové době a neschopnosti vlády, tyto roušky zajistit, využívají hojně internetoví šmejdi.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Roušky ani respirátory nejsou. Přestaňte to zkoušet a vyhledávat na internetu různá řešení. Pokud najdete obchod, který má obyčejné roušky, případně dokonce respirátory skladem, pak se velmi pravděpodobně jedná o podvod. V lepším případě přijdete pouze o peníze, které eshopu na účet pošlete. V horším případě získají šmejdi údaje k vaší platební kartě.

 

Poznáte je zpravdila podle toho, že nechtějí abyste platili poštovné, zato však chtějí, abyste zaplatili předem. Nenechte se napálit!

 

Pokud máte ve svém okolí někoho jen trošku šikovného, kdy si ví rady s nůžkami a šitím, pak si raději provizorní roušky ušijte. Pokud jste dokonce zdatní a není pro vás problém takové roušky ušít, pak je šít začněte a nabízejte je svým starším spoluobčanům, hasičům, prodavačkám, ale i sestřičkám v ordinacích praktických lékařů.

 

Využít můžete tohoto jednoduchého návodu, který zveřejnila nemocnice v Podolí s prosbou, zda by lidé nebyli ochotni pro ně takové roušky ušít.

 

 

Kliknutím zvětšete!

 
 • Irena 20.11.21, 17:54

  Rozbalit 1.

 • Irena

  Máte zkušenost s nákupem respirátorů online? Chtěla bych sehnat i nějaké hezčí respirátory, které se budou hodit třeba k šatům. Máte zkušenost?

 • Klára 21.11.21, 15:45

  Rozbalit 2.

 • Klára

  Také chodím do práce často v šatech, takže jsem také už několikrát kupovala designové respirátory. Dají se sehnat v třídě FFP2 okolo 40 kč

 • Irena 22.11.21, 18:30

  Rozbalit 3.

 • Irena

  Za takovou cenu jsem teda nikde pěkný respirátor nenašla. Kde jste to kupovala?

 • Klára 23.11.21, 18:26

  Rozbalit 4.

 • Klára

  Podívejte se na stránky obchodu https://www.prozdravotniky.cz/ffp2-designove/ , kde mají i tyto designové respirátory, které jsou za dobrou cenu a kvalitní

 
Profil blogu
Profil sekce "Rozhněvaná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:38

Přístupů:
1031717

RSS:
Toplist