Nejlepší vizážisté se předvedou na Veletrhu krásy

- Nejlepší vizážisté se předvedou na Veletrhu krásy
Rubrika:  Krásná

Nejlepší vizážisté se předvedou na Veletrhu krásy

24.01.11, 09:01, autor: Michaelle
Na Veletrhu krásy, který proběhne 25. – 27. února v centru Olympia Olomouc se představí nejlepší vizážisté – finalisté soutěže CZECH MAKE-UP MASTER CLASS 2011. Vítěz postoupí na Mezinárodní mistrovství v líčení v německém DÜSSELDORFU.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

V rámci Veletrhu krásy, který bude probíhat od 25. 2. do 27. 2. 2011, budou moci návštěvníci nahlédnout přímo pod hbité ruce špičkových odbornic, sledovat postup dílčích fází líčení, aktuální stylové trendy v kosmetice a užít si také řadu atraktivních doprovodných akcí. Nebudou chybět vítané poradny pro změnu image a rychlokurzy líčení. „Olympia Olomouc chce touto akcí přinést svým zákazníkům inspiraci a odborné poradenství v oblasti, která s módou velmi úzce souvisí. Veletrhem krásy chceme představit a přiblížit produkty a služby kosmetických salonů a vlasových studií v regionu, a to vše pohodlně na jednom místě v pasážích centra“, uvedla marketingová manažerka Eva Staňková. Více informací o Veletrhu krásy naleznete na www.olympiaolomouc.cz.

 

 Semifinále soutěže CZECH MAKE-UP MASTER CLASS 2011 se mohl zúčastnit každý profesionální vizážista. Podmínkou bylo zaslání zpracování semifinálového tématu „Wild Flower“ organizátorovi soutěže, kterým jsou Veletrhy Brno, a.s. Po odborném posouzení zaslaných prací vybrala odborná porota pod vedením paní Bohumily Christophové – soudní znalkyně v oboru kosmetika, těchto šest finalistů:


 

Veronika BěhalováŠárka KopečkováVladislava Krajníková, DiS.Petra SedlákováMichaela ŠvarcováZdeněk Zach

 

 

 

 

 

 

Uvedení finalisté předvedou svoje umění 25. února 2011 v centru Olympia Olomouc na téma „Luxusní francouzská elegance“. Soutěžící se tedy mohou inspirovat strohou francouzskou elegancí, atmosférou pařížských kaváren nebo procházkami na Montmartru. Kromě samotného líčení je hodnocena i úprava účesu, šatů a celkový dojem modelky. Samostatně je hodnocen podklad, líčení očí a obočí, líčení rtů, a vystižení tématu. Modelka nesmí mít permanentní make-up, trvalou na řasách ani řasy prodloužené. Podmínkou je lepení umělých řas. Zajímají vás informace o Czech make-up master class 2011? Navštivte stránky soutěže www.cosmeticsbrno.cz.

 
Zdroj: TZ
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
2139812

RSS:
Toplist