Nečůrejte z okna!

- Nečůrejte z okna!
Rubrika:  Novinky

Nečůrejte z okna!

14.10.08, 12:38, autor: Kočička


 

Na tísňovou linku Policie volal neznámý volající, že na vysokoškolských kolejích v Praze Břevnově vyskočil z okna student, s úmyslem spáchat sebevraždu.

 

Na místo se rozjela záchranka i Policie. Během šetření  vypovídali svědci, že student nevyskočil z okna s úmyslem se zabít, ale přelézal z jednoho okna do druhého za svou vytouženou dívkou.

 

Ovšem při dalším šetření bylo všechno úplně jinak. Chlapec vůbec neměl žádné touhy, tedy alespoň ne milostné a za žádnými děvčaty nepřelézal. Byl značně ovíněn a chtělo se mu močit. A protože se mu nechtělo jít na záchod, vlezl do okna a močil přímo z okna vysokoškolské koleje. Jeho nekooordinované pohyby však způsobily, že vypadl z výšky zhruba 7 metrů.

 

Opět se ovšem potvrdilo pravidlo, že opilí mají štěstí. Čůrajícímu studentovi se krom pár odřenin nic nestalo.

 

ANKETA: Močili jste někdy z okna?


Celkem: 16 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 • Neregistrovaný 15.10.08, 10:17

  Rozbalit 1. Twoe

 • Neregistrovaný

  Kam ty na ty zprávy chodíš :)

 • Alena 14.06.19, 06:19

  Rozbalit 2. Okno

 • Alena

  V Praze je možný všechno. Jsem ráda, že bydlíme na vesnici a tady je klid. Já bych byt půjčovat nemohla. Bála bych se, že ho nájemníci zničí. Kluk mohl třeba rozbít okno. I když sklo něco vydrží https://www.dumabyt.cz/rubriky/stavba/okna-dvere/muze-okno-prasknout-samo-od-sebe_27108.html , stejně se mohlo něco stát.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
362897

RSS:
Toplist