Nechcete za módní oblečení zbytečně utrácet?

- Nechcete za módní oblečení zbytečně utrácet?
Rubrika:  Novinky

Nechcete za módní oblečení zbytečně utrácet?

14.07.19, 00:00, autor: Michaelle
Módní oblečení bylo vždy výsadou pouze horních vrstev společnosti. Obyčejní lidé si jej mnohdy nemohli vůbec dovolit, ovšem od těchto časů se doba poněkud změnila. Dnes jsou všechny druhy značkového oblečení dostupné pro všechny. Stále však stojí nekřesťanské peníze, proto si dnes představíme jeden ze způsobů, jak na značkovém oblečení ušetřit.

Čtenost -   Diskuze: (12
 

 

Proč využívat slevové kupóny?

Slevové kupony představují jeden z nejlepších způsobů, jak se dají ušetřit nemalé částky na určitých druzích výrobků. Například na značkových botách můžete ušetřit až 70 procent, což jistě není zanedbatelný finanční obnos. Pěkné a kvalitní boty si tak pořídíte prakticky za čtvrtinu původní ceny, zbylé peníze pak můžete využít na nákup dalšího oblečení. Navíc můžete ušetřit také za dopravu, a to konkrétně při nákupu nad tisíc korun.

 

Módní oblečení za hubičku

Mimo bot můžete slevové kupony uplatňovat také na značkové oblečení. Zde si můžete vybrat hned z několika různých kuponů, z nichž nejzajímavější nabízí slevu 25 procent pro nové zákazníky. Jde o velmi lukrativní nabídku, neboť bez jakékoliv námahy obdržíte relativně vysokou slevu. Dejte si však pozor na platnost těchto výhodných slevových kuponů, protože některé disponují platností pouze do konce července. Byla by velká škoda je nechat propadnout, a proto urychleně vyrazte nakupovat.

 

Oblečení pro děti se slevou

Značkové oblečení však zaslouží především vaše ratolesti, které vám dělají největší radost. Díky slevovým kuponům získáte až padesátiprocentní slevu na vybrané dámské oblečení. Vaše malá velká princezna si tak bude moci vybrat vysněný kus svého šatníku a vás přitom nebude tížit svědomí při pohledu na cenovku. Zejména mladé dívky si hrají na velké dámy, a proto je vhodné jim čas od času pořídit značkové tričko, kalhoty nebo šaty.

Pryč jsou časy, kdy značkové oblečení stálo vysoké částky. Se slevovými kupony si jej může pořídit prakticky každý.

 
Zdroj: TZ, FOTO: Shutterstock
 • KamSsa1 . 31.08.19, 02:27

  Rozbalit 1. oblečení

 • KamSsa1 .

  Myslím si, že pokud chce v dnešní době člověk ušetřit za oblečení a zároveň trošku pomoct i naší planetě, určitě musí vyzkoušet nějaký second hand. Já dost často nakupuji na https://www.onlinesekac.cz/ a občas se tam dají najít opravdu moc krásné kousky za pár kaček.

 • Alenka 24.09.19, 00:36

  Rozbalit 2.

 • Alenka

  Já třeba dřív patřila mezi ty, které za oblečení neustále utrácí. To se bohužel dost negativně projevilo i na mé finanční situaci. Jsem ale moc ráda, že jsem se to konečně odnaučila a teď se mi naopak z každé výplaty podaří ušetřit nějakou tu korunu. Většinou si ušetřené peníze dávám stranou. Za poslední rok se mi tu právě díky tomu nahromadilo celkem dost peněz, tak teď přemýšlím co s nimi. Napadlo mě třeba, že bych je mohla zkusit někam investovat. Co jsem se tak dívala, tak docela dobré rady týkající se investic mají třeba na https://www.investice.cz/

 • Jarina 29.02.20, 14:50

  Rozbalit 3.

 • Jarina

  Právě s utrácením za oblečení už naštěstí problém nemám. Hodně teď nakupuji oblečení přes internet a docela už vím, jak na tom ušetřit. Hodně se mi v tomto osvědčily například slevové kupóny z https://slevovykupon.net/

 • Ivana 16.10.20, 22:09

  Rozbalit 4.

 • Ivana

  Za módní oblečení utrácím docela dost málo a to hlavně proto, že umím docela dobře nakupovat buďto ve slevách nebo na zajímavých místech. Jedno z takových zajímavých míst je bezpochyby třeba https://obleceni.biginzerce.cz tenhle bazar. Je to relativně nový bazar pro mne a už jsem tam stihla utratit několik výplat v přepočtu :)

 • Ivule 28.07.21, 09:42

  Rozbalit 5.

 • Ivule

  Jo, tak to mě se docela dost daří neutrácet za oblečení tím, že jsem si našla jeden takovýto obchod jménem - https://armik.cz , kde se toho dá nakoupit opravdu docela dost a když víte, jak to všechno nakombinovat, tak se z toho dá udělat docela dost fajn outfit :) Mějte se

 • Lucie 12.01.22, 20:32

  Rozbalit 6.

 • Lucie

  Oblečení to je moje. Opravdu ráda nakupuji a v poslední době jsem si hodně oblíbila nákup po internetu. Jakou máte zkušenost s nákupem oblečení přes internet?

 • Marcela 13.01.22, 23:03

  Rozbalit 7.

 • Marcela

  Ono to opravdu hodně záleží na tom, odkud nakupujete. Já jsem si našla obchod, kde nakupovat je opravdu radost, protože mají doslova mega výběr krásného oblečení.

 • Lucie 14.01.22, 20:47

  Rozbalit 8.

 • Lucie

  Kde nakupujete to oblečení? A případně výměny velikostí atd.. je tam tedy v pohodě?

 • Marcela 18.01.22, 00:01

  Rozbalit 9.

 • Marcela

  Hodně pěkného a kvalitního oblečení se mi podařilo sehnat na stránkách obchodu https://www.lunzo.cz/obleceni-a-doplnky/ mají mega výběr oblečení, které jen tam v obchodě nekoupíte. Mají záruku vrácení peněz v případě, že by objednávka nedorazila.

 • Tamara 10.12.22, 05:50

  Rozbalit 10. Oblečení

 • Tamara

  Já jsem si pro sebe oblečení nekoupila už ani nepamatuju. Jsem na mateřské, takže nikam nechodím a na tu cestu k doktorce nebo na nákup mi stačí dvoje kalhoty, pár triček a dva svetry. Kupuju oblečení akorát pro dceru, a to z https://www.tamaiti.cz/ , protože strašně rychle roste :-) .

 • Monika 24.04.23, 15:46

  Rozbalit 11.

 • Monika

  Velice ráda si kupuji nové oblečení a nedávno jsem našla ještě internetové stránky http://kuponozdroj.cz/, kde mají spoustu slevových kupónů. Díky nim si mohu dopřát více módních kousků nežli dříve. Nedávno jsem si koupila na jednom e-shopu nové rifle a tričko se slevou třicet procent, takže si ještě asi pořídím tenisky.

 • Iveta 07.05.23, 20:24

  Rozbalit 12.

 • Iveta

  Není potřeba příliš utrácet za pěkné a kvalitní věci. Sama jsem se o tom už několikrát přesvědčila. Stačí prostě hledat. Nedávno jsem si třeba kupovala peněženku z kvalitní pravé kůže a k tomu vlastně i kabelku z obchodu https://www.penezenkylp.cz/ Nádherné věci z kvalitního materiálu a cenově naprosto v pohodě.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
331771

RSS:
Toplist