Nechcete si vyzkoušet život nanečisto?

- Nechcete si vyzkoušet život nanečisto?
Rubrika:  Novinky

Nechcete si vyzkoušet život nanečisto?

08.06.09, 13:23, autor: Plavovláska
Nebaví vás práce nebo současný partner? O něčem jste v životě snili, ale nakonec jste se vydali úplně jinou cestou? Proč si nezkusit, jaké by to bylo, kdybyste své sny následovali..

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Jestli vás tato představa láká, určitě si zkuste zahrát nový, již třetí díl, jedné z nejúspěšnějších počítačových her - The Sims. V této hře si totiž můžete vyzkoušet jiný život, než ten, který právě v reálu prožíváte. Stanete se stvořiteli postav, jejichž vzhled, charakter a osudy sami řídíte. Život svých postav, neboli simíků, máte zcela ve svých rukou: budujete a zařizujte jejich domovy, oživujte jejich příběhy. Vy rozhodnete, zda vaši simíci povedou spokojený a šťastný život až do konce svých dní, nebo zakusí nejrůznější těžkosti a šokující zvraty. Je to jen na vás!

Vytvořte si takového simíka, jaký by se vám líbil. Může to být vaše naprostá kopie – může dokonce i vypadat jako vy nebo být vaším vysněným ideálem. Nová hra nabízí nepřeberné množství charakterů a možností jak vytvořit vámi požadovaný fyzický vzhled postavy. 

 

Obrázek zvětšíte poklepáním na náhled

 

Chcete oživit idealistického a kreativního snílka, který čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebo snad povýšenou, chladnou ale zároveň krásnou slečnu z vyšších vrstev, jejímž nejniternějším tajemstvím je skrytá genialita a která využívá muže pouze ve svůj prospěch? Je to jen na vás. Ve vašich představách a nápadech se meze nekladou. Ve hře The Sims 3 lze téměř úplně vše.Můžete si vyzkoušet, jaké to je být například kleptomankou. Víte, jaké to je mít neutuchající touhu něco vzít? Zkuste si to a uvidíte, jaké nástrahy a rizika vás čekají a kam až se může příběh dané postavy vyvinout. Pozor! Ne vždy vás čekají pouze bezstarostné situace – přesně tak, jako v opravdovém životě. I zde musíte být obezřetní!


Novinkou The Sims 3 je, že život simíků probíhá v otevřeném prostředí plném života, které začíná hned za prahem jejich dveří. Svoboda pohybu a činností ve hře vám přinese nekonečné množství zážitků a možností a nepřestane překvapovat nečekanými momenty příjemných i nemilých překvapení. 

 Vyveďte simíky z domu a navštivte s nimi nová místa, tělocvičnu, bistro, hřbitov nebo pláž. Každý simík, včetně vašich sousedů, kolegů v práci a přátel má jedinečnou povahu. Vaše postavy mohou potkat nového známého při ranním joggingu, navštívit kamarádovu párty, zajít s rodinou do prosluněného parku nebo si dát rande se svou láskou při romantickém pikniku na pláži. Pěstujte dlouholetá přátelství a bojujte s rivaly. Kdo ví, co všechno se vám může při výpravách do okolí přihodit!


Nyní si tak můžete užít spoustu zábavy, obrážet jednu party za druhou a při tom například flirtovat s dalšími simíky… Jak asi tohle dopadne?


A co kariéra, která vás vždy lákala? Chtěla jste se stát malířkou a být uznávaná nejen mezi přáteli? Můžete si takovouto prací vydělat slušné peníze? Zkuste si to a uvidíte, jestli je to to, co by vás nakonec opravdu bavilo. Čekají vás zajímavé situace. Baví vás design a máte kolem sebe rády pěkné módní věci? Svým postavám můžete vytvořit úžasný domov se vším všudy – doladit i ty nejposlednější tóny a detaily.

 Nová hra nabízí oproti starší verzi daleko více možností, je jednodušší na ovládání – stačí, když pouze následujete svou intuici.


Uvidíte, že vás hra pohltí. Proč si ji nevyzkoušet?!

 
Zdroj: PR článek
 • Milena 09.06.09, 17:46

  Rozbalit 1. :)

 • Milena

  No, vypadá to dobře. že bych zase po dlouhé době zkusila zapařit na počítači?

 • Vladka 10.06.09, 21:39

  Rozbalit 2.

 • Vladka

  asi jsme jen dve..sakra malo..

 • Viola 23.06.09, 13:06

  Rozbalit 3.

 • Viola

  To může být super:))Škoda že ta hra je tak draha:-(

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
339405

RSS:
Toplist