Naplánujte si letní dovolenou již nyní!

- Naplánujte si letní dovolenou již nyní!
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Naplánujte si letní dovolenou již nyní!

21.10.13, 17:39, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Léto je teprve za námi, ale spousta z nás začíná plánovat letní dovolenou na sezonu 2014.

 

Léto je teprve za námi, ale spousta z nás začíná plánovat letní dovolenou na sezonu 2014. A mají k tomu dost dobrý důvod. Vždyť právě teď vrcholí sezona first minute zájezdů, díky kterým můžete ušetřit až několik desítek procent oproti koupi zájezdu v hlavní sezóně. V případě, že se navíc na dovolenou chystáte vlastním automobilem, nákup takovéhoto zájezdu se vám vyplatí dvojnásob! Pokud pošilháváte po Chorvatsku, máme pro vás několik tipů na zajímavá místa i netradiční zážitky.

Kam za zábavou a sluníčkem?

Mezi nejoblíbenější chorvatské destinace patří bezpochyby Baška Voda, Makarská a Podgora. Právě z tohoto důvodu musíte počítat s tím, že během hlavní sezony se dostavíte na pláž typu „hlava na hlavě“, kterou budou okupovat ve velké většině právě Češi. Pokud si takhle svou vysněnou dovolenou nepředstavujte, vydejte se na velmi oblíbenou Makarskou, či do jiných neméně populárních letovisek až po hlavní sezoně nebo těsně před jejím vypuknutím. Ve dne si budete užívat tropických teplot a průzračně čistého Jaderského moře, po setmění naopak živých barů, místních kapel a diskoték, které jsou v drtivé většině pořádány právě na vylidněných plážích.

Cestujeme do nedaleké Itálie

Pokud nechcete trávit dovolenou pouze na lehátku, vydejte se na vysokohorskou túru na některý z horských hřebenů nebo se přesuňte o kousek dál – do slunné Itálie. Pokud jste do Chorvatska přijeli autem, není nic jednoduššího, než si zároveň zajistit trajektové lístky na některý z trajektů, které po celý rok brázdí pobřeží Chorvatska a Itálie. Cesta trajektem je pohodlná a dopraví vás do kouzelných Benátek, které skutečně stojí za návštěvu. Odpočiňte si na chorvatských plážích a přesuňte se do romantické Itálie – do světa gondoliérů, vyhlášených vín a všudypřítomné pohody. 

 
 • Terka 28.08.19, 06:38

  Rozbalit 1. Dovolená

 • Terka

  No, nám bohužel letos letní dovolená u moře nevyšla. K moři jsem se hrozně těšila, ale bohužel na to nebyly finance. O vodní radovánky jsem ale naštěstí ochuzena nebyla, protože máme na zahradě od minulého roku docela velký bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/ Moře to sice není, ale stačí to. :)

 • Terka 24.05.20, 18:31

  Rozbalit 2.

 • Terka

  Určitě souhlasím. Letní dovolenou je potřeba plánovat s předstihem. My to letos vidíme na Chorvatsko. To by snad mělo být bezpečné. I tak se tam ale nejspíš nevydáme bez pořádného cestovního pojištění. To nejspíš opět budeme sjednávat u https://www.ervpojistovna.cz/

 • Hanka 30.06.20, 22:43

  Rozbalit 3.

 • Hanka

  No, z našich letošních plánů na dovolenou bohužel nic nebude, takže to vidíme tak, že si alespoň uděláme dovolenou tady u nás. Chtěli bychom jet do nějakého kempu u vody. Jen teda vybavení na kempování nám chybí. Koukala jsem ale, že to se dá sehnat třeba z https://armik.cz/

 • Adriana 14.12.20, 21:59

  Rozbalit 4.

 • Adriana

  Mám docela strach si rezervovat dovolenou na léto, myslíte si, že budeme moci normálně cestovat?

 • Tereza 15.12.20, 14:02

  Rozbalit 5.

 • Tereza

  Já jsem strach neměla, s manželem jsem se dohodla, že letos poznáme krásu ČR. Proto jsem už na léto rezervovala chatu na Vysočině. V případě, že by nešlo odjet, tak se dá dohodnout na přenesení zálohy na jiný termín.

 • Adriana 17.12.20, 00:27

  Rozbalit 6.

 • Adriana

  To jste si rezervovala přímo u majitele chaty?

 • Tereza 19.12.20, 02:21

  Rozbalit 7.

 • Tereza

  U majitele chaty ne, našla jsem na internetu rezervační portál mojechaty .cz, kde jsou chaty po celé republice. Můžete si dobře vybírat podle fotek, ale také si nastavit filtr toho, co hledáte. Jestli třeba chcete bazén, krb, vířivku nebo saunu.

 • Lucie 03.05.21, 22:46

  Rozbalit 8. Dovolená

 • Lucie

  Dovolenou jsem vždy měla naplánovanou minimálně dva měsíce dopředu. Teď v této situaci opravdu vůbec nevím, co bych měla plánovat. Moc se těším, až bude zase vše jako dřív a budeme moci vyrazit na dovču. Byla jsem ještě před koronou s přítelem v penzionu https://relaxprovas104.cz/ , kam se rozhodně chystám znovu, protože to tam bylo krásné. Moc pěkné ubytování a skvělá kavárna, která je součástí ubytování.

 • Ivulenk 30.06.21, 22:27

  Rozbalit 9.

 • Ivulenk

  Tak to my už plánujeme naší dovolenou od začátku roku, ale tento rok to máme o podstatně větší kroky a nervy jednodušší a to hlavně z toho důvodu, že jsme už byli minulý rok v Řecku s touto cestovkou - https://www.redok.cz/ se kterou se tam budeme vydávat i tento rok znova, takže to bude moc fajn... Už se na to moc těšíme! Takže zabalit kufry, šnorchly a letí seeee! :)

 • Pavlína 14.03.22, 23:44

  Rozbalit 10.

 • Pavlína

  Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde vyřídit výhodně pojištění pro celou rodinu? Myslím tedy cestovní pojištění do zahraničí?

 • Lucie 16.03.22, 22:36

  Rozbalit 11.

 • Lucie

  Nedívala jste se někdy náhodou, jak fungují srovnávače pojištění? Mě se na srovnávači pojištění podařilo už několikrát najít lepší nabídku, než jsem třeba dostala nabídnuto osobně na pojišťovně. Proto už si pojištění vyřizuji jen přes srovnávače pojištění.

 • Pavlína 18.03.22, 20:22

  Rozbalit 12.

 • Pavlína

  Můžete být prosím trochu konkrétnější? Jak přesně takové srovnávaní pojištění funguje a kde se to dá udělat?

 • Lucie 20.03.22, 22:34

  Rozbalit 13.

 • Lucie

  Podívejte se, funguje to vlastně naprosto jednoduše. Otevřete si srovnávač pojištění Klik.cz, kde si na úvodní stránce vyberete pojištění, o které máte zájem. Pak už o sobě dáte do srovnávače pár údajů a uvidíte hned nabídky pojištění. Když se vám bude některá líbit, tak máte možnost si pojištění sjednat kompletně oline přes srovnávač pojištění.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist