Na dovolené si nejenom odpočinete, ale prospějete i své kráse

- Na dovolené si nejenom odpočinete, ale prospějete i své kráse
Rubrika:  Aktivní

Na dovolené si nejenom odpočinete, ale prospějete i své kráse

22.02.16, 00:00, autor: Maggie
Dovolená je pro mnoho žen obdobím, které je spojeno s volnem v práci a možností vyrazit na skutečně zajímavý pobyt. Pokud je to i váš případ, je jedno, zda pojedete sama, s partnerem, nebo třeba s rodinou. Vždy je třeba myslet na správný výběr konkrétní destinace. Zvláště, pokud necestujete v období hlavní sezony, ale spíše na jejím konci.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

V takovém případě okouzlí dovolená na krásných plážích Severního Kypru, jelikož právě tato destinace láká turisty i v září nebo v říjnu. I to dokáže nabídnout vysoké teploty vzduchu, nebo také moře. Podobně jsou na tom i další místa, jako například:

 

 

 • Maroko
 • Egypt
 • Španělsko

 Odpočiňte si a podpořte svou krásu

Že je moře a mořský vzduch ideální léčebnou procedurou hlavně pro váš dýchací systém, o tom není třeba polemizovat. Stejně tak ale pobyt u moře může podpořit vaši krásu. Jak? Pro mnoho žen je totiž synonymem krásy nádherná bronzová pokožka. Pokud nechcete riskovat nebezpečná solária, je lepší volbou opálit se na přímém slunci. Ani zde ale nezapomínejte hlavně na ochranné krémy, které eliminují riziko spálení, ale i průnik UV záření do pokožky.Jakmile je vaše kůže taková, jakou ji chcete mít, nezapomeňte také na správný výběr zajímavého oblečení. I to můžete koupit v cílové destinaci, ale nijak nezklamou ani tuzemské eshopy. Pokud je váš šatník plný, zkuste třeba jenom kabelky s veselými vzory. Ne vždy musíte vypadat elegantně a společensky, jelikož právě po příletu z dovolené se budete cítit odpočatá, doslova jako vyměněná. Tak proč to nevyjádřit právě svou kabelkou?

 

 

Nemáte s kým jet? I to se dá vyřešit

Největší komplikací pro vás může být situace, kdy sice chcete jet na dovolenou, ale nemáte s kým. I když některé hotely nabídnou jednolůžkové pokoje, ty mohou být rychle vyprodány a standardní poplatky za neobsazené postele mohou jít do tisíců korun. A tak pokud nenajdete nikoho v okruhu svých známých, nezoufejte. Přítele najdete na seznamce. A to ať už hledáte toho správného partnera pro budoucí život, nebo hledáte jenom spolucestovatele, který by s vámi na zvolené místo vyrazil. Tato možnost je velmi oblíbená hlavně u poznávacích zájezdů, ať už po Evropě, nebo v rámci jiných koutů světa.

 


Jak cestovat? Nejlépe letadlem

Jelikož jsme zmínili výhody dovolených, neměli bychom zapomínat také na informace spojené s tím, jak cestovat. Může se sice nabízet auto nebo autobus, ale vzhledem k délce cesty se nejedná vždy o správnou volbu. Chcete-li využít moderní, rychlé a komfortní dopravy, zkuste letadlo. Díky nízkonákladovým společnostem se nemusíte obávat ani cen letenek, jelikož právě ty jsou tak nízké, že se mohou vyrovnat i ceně, kterou byste platili jak za auto, tak za autobus. Navíc v cílové destinaci můžete být za několik desítek minut, nebo i za pár hodin. Záleží jenom na tom, kam vyrážíte.

 
Zdroj: TZ, FOTO Shutterstock
 • Karlička 23.07.21, 23:56

  Rozbalit 1.

 • Karlička

  My letos letíme do Jemenu a už se na to moc těším, protože to bude opravdu nevšední exotika. Už jsme si pro jistotu nechali sjednat přes https://www.duofinance.cz/cestovni-pojisteni nadstandartní cestovní pojištění, protože člověk opravdu nemůže odhadnout co za komplikace ho v takto vzdálené zemi můžou potkat.

 • Dominika 02.02.22, 22:58

  Rozbalit 2.

 • Dominika

  Ahoj, máte zkušenost, u které pojišťovny se dá zařídit nejlevnější pojištění? Kde se to opravdu vyplatí?

 • Radka 07.02.22, 22:44

  Rozbalit 3.

 • Radka

  Pokud chcete najít levné pojištění, a to už jakékoliv pojištění, tak doporučuji z vlastní zkušenosti se vždy podívat na online srovnávač pojištění, kde si můžete rychle najít nejvýhodnější nabídku a pojištění si pak také online sjednat.

 • Dominika 09.02.22, 15:46

  Rozbalit 4.

 • Dominika

  Vy sama máte zkušenost se srovnávačem pojištění? Poradíte mi, kam se na srovnávač pojištění podívat?

 • Radka 11.02.22, 23:15

  Rozbalit 5.

 • Radka

  Já už mám zkušenost se srovnávačem pojištění Klik.cz , kde si bez problémů hned na úvodní stránce vyberete pojištění, které chcete srovnávat. Pak si ho během pár kliknutí srovnáte a uvidíte nabídky od všech pojišťoven. Sjednání online přímo na těchto stránkách je pak už opravdu hračkou.

 
Profil blogu
Profil sekce "Aktivní"
Profil blogu
Založen:
8.7.2010 9:27:53

Přístupů:
1320959

RSS:
Toplist