Může být thriller erotický?

- Může být thriller erotický?
Vyšlo v blogu:  Za zrcadlem

Může být thriller erotický?

06.11.14, 11:55, autor: Morisa , Hodnocení: -
Erotická literatura je mezi námi ženami v poslední době opravdu oblíbená. No, některé z nás ale mají rády i nějaké to napětí, a tak je někdy vážně obtíž, najít knížku, která by splňovala všechny tyto aspekty. Inu, je to těžké, ale z času na čas se taková knížka objeví. Jako třeba Dívka z 6E od Alessandry R. Torreové.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Zase jsem jednou bloumala po svém oblíbeném knihkupectví, když mě v tom do očí udeřila ta provokativně rudá obálka. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči, prostě jsem po té knize sáhla a začala jí listovat. A v tom mě čekalo překvapení. Ono se nejednalo o pouhý erotický román, ale o erotický thriller.

 

Bylo mi ihned jasné, že tahle kniha musí být moje. Neváhala jsem, Dívku z 6E jsem si koupila a pospíchala jsem domů do tepla do svého čtecího křesla.

 

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je v jistých kruzích velice známá a oblíbená. Muži z celého světa jí platí, aby jim před webkamerou plnila jejich často zvrhlé sexuální představy. Není to pro každého, ale Deanně to nanejvýš vyhovuje – díky tomu může žít tak, jak žije.

 

Deanna je zamčená na osmdesáti čtverečních metrech svého bytu 6E. Žije tak už tři roky, už tři roky se nikoho nedotkla a především už tři roky nikoho nezabila.

 

Ona je totiž tak trochu jiná. Mezilidské vztahy jí nic neříkají, trpí obsedantní touhou vraždit a miluje krev. Proto se potom, co své fantazie naplnila, rozhodla pro dobro ostatních odejít z veřejného života a dobrovolně se uzamkla do svého komfortního domácího vězení. Změnila si identitu a za peníze se před webkamerou začala svlékat – a nejen to.

 

Ty tři roky jde všechno, jak má. Deanna dodržuje přísná stereotypní pravidla, která jí pomáhají držet na uzdě její vražedné touhy, a plní přání svých klientů. Nikoho nevraždí – všechno je perfektní. Tedy do té doby, než se ztratí ta malá holčička.

 

Sedmiletá Annie zmizela a jsou toho plné zprávy. Deanna by se o to nestarala, kdyby netušila, kdo za tím únosem stojí. Jako Jessica totiž zná spoustu zvrhlých fantazií svých klientů a právě jeden z nich fantazíroval o malé Annie.

 

A tak se Deanna ocitá v pasti. Má zůstat stranou a nevystavovat se pokušení, nebo má udělat něco dobrého a ještě k tomu ukojit svou touhu po krvi?

 

Jak jsem byla fascinovaná obálkou, tak teď jsem fascinovaná obsahem knihy. Tohle jsem skutečně nečekala – no o to víc jsem četla s nadšením. Je to velice kvalitní kniha, která vám odkryje tajná zákoutí zakázané erotiky a pokroucenou mysl člověka, jež touží vraždit.

 

Dívka z 6E má mnoho kvalit a já jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Teď jsem jen zvědavá, s čím dalším její autorka přijde.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Valentýnské opojení

Lidský cit jménem láska má svoje oficiální místo v kalendáři. Je jím 14. únor - svátek všech zamilovaných, známý také pod jménem svatý Valentýn. Ke společné romantické večeři se svým miláčkem můžete připravit míchané soft drinky. Určitě budete opilí velkou láskou, ale míchanými koktejly rozhodně ne!
autor
O autorovi
autor
autor

Obyčejná holka, která se občas ráda podělí o to, co se jí vloudí do hlavy :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Knížky o náctiletých hrdinkách jsou většinou cílené na náctileté čtenářky. No občas se stane, že taková knížka...
  • Jestli má člověk duši nebo nemá, o tom už se dlouho vedou spory. Jedni věří, že ano, druzí zase tvrdí, že je t...
  • Na tohle téma jsou v podstatě jen dva názory – dvě skupiny lidí. Jedni jsou zapřisáhlými odpůrci a ti druzí za...
  • Být manželkou není zrovna snadná věc – to ví většina z nás. A přitom když jsem se vdávaly, jsem si to představ...
  • Jelikož jsme tvorové společenští, je jasné, že se velká část našeho života točí kolem vztahů. Ty jsou pro nás ...
Profil blogu
Profil blogu "Za zrcadlem"
Profil blogu
Založen:
8.6.2013 11:26:22

Přístupů:
14807

RSS:
Toplist