Může být thriller erotický?

- Může být thriller erotický?
Vyšlo v blogu:  Za zrcadlem

Může být thriller erotický?

06.11.14, 11:55, autor: Morisa , Hodnocení: -
Erotická literatura je mezi námi ženami v poslední době opravdu oblíbená. No, některé z nás ale mají rády i nějaké to napětí, a tak je někdy vážně obtíž, najít knížku, která by splňovala všechny tyto aspekty. Inu, je to těžké, ale z času na čas se taková knížka objeví. Jako třeba Dívka z 6E od Alessandry R. Torreové.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Zase jsem jednou bloumala po svém oblíbeném knihkupectví, když mě v tom do očí udeřila ta provokativně rudá obálka. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči, prostě jsem po té knize sáhla a začala jí listovat. A v tom mě čekalo překvapení. Ono se nejednalo o pouhý erotický román, ale o erotický thriller.

 

Bylo mi ihned jasné, že tahle kniha musí být moje. Neváhala jsem, Dívku z 6E jsem si koupila a pospíchala jsem domů do tepla do svého čtecího křesla.

 

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je v jistých kruzích velice známá a oblíbená. Muži z celého světa jí platí, aby jim před webkamerou plnila jejich často zvrhlé sexuální představy. Není to pro každého, ale Deanně to nanejvýš vyhovuje – díky tomu může žít tak, jak žije.

 

Deanna je zamčená na osmdesáti čtverečních metrech svého bytu 6E. Žije tak už tři roky, už tři roky se nikoho nedotkla a především už tři roky nikoho nezabila.

 

Ona je totiž tak trochu jiná. Mezilidské vztahy jí nic neříkají, trpí obsedantní touhou vraždit a miluje krev. Proto se potom, co své fantazie naplnila, rozhodla pro dobro ostatních odejít z veřejného života a dobrovolně se uzamkla do svého komfortního domácího vězení. Změnila si identitu a za peníze se před webkamerou začala svlékat – a nejen to.

 

Ty tři roky jde všechno, jak má. Deanna dodržuje přísná stereotypní pravidla, která jí pomáhají držet na uzdě její vražedné touhy, a plní přání svých klientů. Nikoho nevraždí – všechno je perfektní. Tedy do té doby, než se ztratí ta malá holčička.

 

Sedmiletá Annie zmizela a jsou toho plné zprávy. Deanna by se o to nestarala, kdyby netušila, kdo za tím únosem stojí. Jako Jessica totiž zná spoustu zvrhlých fantazií svých klientů a právě jeden z nich fantazíroval o malé Annie.

 

A tak se Deanna ocitá v pasti. Má zůstat stranou a nevystavovat se pokušení, nebo má udělat něco dobrého a ještě k tomu ukojit svou touhu po krvi?

 

Jak jsem byla fascinovaná obálkou, tak teď jsem fascinovaná obsahem knihy. Tohle jsem skutečně nečekala – no o to víc jsem četla s nadšením. Je to velice kvalitní kniha, která vám odkryje tajná zákoutí zakázané erotiky a pokroucenou mysl člověka, jež touží vraždit.

 

Dívka z 6E má mnoho kvalit a já jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Teď jsem jen zvědavá, s čím dalším její autorka přijde.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Cestování s dětmi

Dovézt bezpečně celou rodinu do vaší prázdninové destinace má nejvyšší prioritu. Ujištění, že všichni cestující mají stále zapnuté bezpečnostní pásy, a zkontrolování, že děti jsou bezpečně připoutány ve vhodných dětských autosedačkách, zajistí, že začátek vaší dovolené proběhne v klidu a bez problémů.
autor
O autorovi
autor
autor

Obyčejná holka, která se občas ráda podělí o to, co se jí vloudí do hlavy :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Knížky o náctiletých hrdinkách jsou většinou cílené na náctileté čtenářky. No občas se stane, že taková knížka...
  • Jestli má člověk duši nebo nemá, o tom už se dlouho vedou spory. Jedni věří, že ano, druzí zase tvrdí, že je t...
  • Na tohle téma jsou v podstatě jen dva názory – dvě skupiny lidí. Jedni jsou zapřisáhlými odpůrci a ti druzí za...
  • Být manželkou není zrovna snadná věc – to ví většina z nás. A přitom když jsem se vdávaly, jsem si to představ...
  • Jelikož jsme tvorové společenští, je jasné, že se velká část našeho života točí kolem vztahů. Ty jsou pro nás ...
Profil blogu
Profil blogu "Za zrcadlem"
Profil blogu
Založen:
8.6.2013 11:26:22

Přístupů:
15674

RSS:
Toplist