Multiorgasmus a sexuální chemie

- Multiorgasmus a sexuální chemie
Rubrika:  Smyslná

Multiorgasmus a sexuální chemie

08.06.13, 00:00, autor: Plavovláska
Několik orgasmů po sobě, které následují po několika vteřinách až minutách, kdy během této doby vzrušení ustupuje jen velmi málo a při každém dalším vyvrcholení prudce stoupá – tak se dá velice zjednodušeně popsat multiorgasmus.

Čtenost -   Diskuze: (10
 

Multirogasmus je záležitostí ženskou. Muži to mají zařízeno tak, že po každém svém vyvrcholení – ejakulaci dojde k opadnutí vzrušení a erekce, tzv. refrakterní fáze, a k dalšímu ztopoření může dojít až po nějaké době. Ta doba nemusí být nijak dlouhá, ale je tam jasný předěl.U ženy dokonce nemusí být žádný předěl mezi sérií orgasmů a jsou ženy, které celý multiorgasmus vnímají jako jeden orgasmus dlouhý v intenzitě kolísající.


K multiorgasmu je možné přivést prakticky každnou ženu orgasmu schopnou. Zpravidla k tomuto jevu dochází tak, že k prvnímu orgasmu přivede muž ženu ve fázi „předehry“ a to orálně. Poté, kdy dojde k následnému koitu, je žena schopna přejít ihned do dalšího, volně navazujícího orgasmu.Návod na multiorgasmus neexistuje žádný. Nejdůležitější je souhra partnerů. Muž nesmí nechat opadnout vzrušení ženy po prvním orgasmu a musí ji stále stimulovat. Každá žena ovšem potřebuje jiné, pro ni vzrušující stimulace.Je ovšem pravdou, že existuje nemalá skupina žen, které stačí jen jeden orgasmus a jakékoliv dráždění a stimulace po něm jí mohou být dokonce až nepříjemné.

 

 

 

Sexuální chemie

Za naši chuť k sexu může hormon testosteron, který produkuje hypotalamus. Testosteron je mužský hormon a muži ho mají samozřejmě daleko víc. Je zodpovědný také za agresivitu a soutěživost, kterou se právě muži vyznačují. Tedy podstatně víc než ženy.Během sexu se množství testosteronu snižuje a dochází k vyplavování endorfinu, což je látka, která v nás vyvolává pocity štěstí, uvolnění, která dokáže přehlušit bolest. Pokud vás tedy opravdu bolí hlava a není to jen výmluva, která zakrývá další hluboké vztahové problémy, pak vězte, že sex vám může pomoci bolest hlavy úplně zrušit. Pokud tedy k vyplavení endorfinů skutečně dojde, tedy – dosáhnete-li orgasmu.Sex zlepšuje kvalitu života

- Sex přímo souvisí s vaším zdravotním stavem. Čím více sexu, tím jste na tom zdravotně lépe
- Sex, stejně jako sport, zlepšuje kardiovaskulární systém
- Sex odbourává stres
- Sex chrání vaše srdce
- Sex zpevňuje postavu a posiluje svalstvo
- Sex má vliv i na kvalitu vašich kostí, vlasů, zubů, kůže a nehtů
- Čím víc sexu máte, tím jste, díky množství endorfinu a dopaminu celkově spokojenější a klidnější
- Více sexu = více hormonů, které způsobují, že jste daleko žádanější a atraktivnější pro opačné pohlaví

 

 

Přečtěte si také:

Jak dosáhnout orgasmu?

Sexuální pověry

Zpestřete svůj sex - netradiční místa I

Zpestřete svůj sex - netradiční místa II

Miláčku, sveď mě

Švédskou nebo ruskou trojku?

Onanie, masturbace, ipsace

Orální sex

Šlehačku nebo polevu?

 

ANKETA: Zažila jste multiorgasmus?


Celkem: 554 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archiv 2011
 • Neregistrovaný 09.10.08, 23:55

  Rozbalit 2. Ano

 • Neregistrovaný

  Ano, to co píšeš, úzce s článkem souvisí. Nejspíš není ve Tvých silách to pochopit, ale trefil ses!

 • Neregistrovaný 12.10.08, 19:10

  Rozbalit 3. LoL

 • Neregistrovaný

  Tyhle dva komentáře nade mnou mě teda vážně vzaly

 • Neregistrovaný 15.10.08, 09:52

  Rozbalit 4. jen u zen?

 • Neregistrovaný

  se svoji prvni divkou jsem multiorgasmus zazival bezne (na rozdil od ni ;-) coz asi nebude zas tak velka vyjimka - v mladi je "hypersexualni" kazdy druhy muz :o) casem prebytek erekce opada, hmm, mozna u mne uz opadnul uplne ?-) posle 2 orgasmy po sobe (tj. behem jedne erekce) jsem zazil tusim pred 2-3 lety, tj. okolo 40. a dokonce s vlastni zenou :-))) ona taky tak nejak i kdyz jindy :-) spolecne jsme v "multi" nepotkali ...

 • Neregistrovaný 20.10.08, 22:52

  Rozbalit 5. Multiorgasmus

 • Neregistrovaný

  Kdyz ho zena zazije,tak to uz umi vzdy.Ja mam vzdy 3 orgasmy s kratkymi prestavkami, kazdy je tochu jiny, 4.uz byva slabsi,tak jen nekdy...

 • Chytrézvířátko 05.11.08, 21:14

  Rozbalit 6. multiorgasmus u mužů

 • Chytrézvířátko

  V článku se píše,že multiorgasmus je záležitostí žen (což můžu potvrdit:-)) ale zmiňuje se tu o něm i mužskej,že ho prožil. Tak pánové,jak to tedy je? Ať my ženy víme k čemu až vás rozvášníme:-)

 • Neregistrovaný 11.11.08, 09:52

  Rozbalit 7. jojo

 • Neregistrovaný

  Jojo už jsem to hodněkrát zařila, ale nejde to pokaždé. Ale když se zadaří tak bych se na tý "vlně" nesla až dokud nepadnu vyčerpáním.

 • modrozeleny 05.04.09, 17:16

  Rozbalit 8. my chlapi

 • modrozeleny

  Přidávám se, teď v 45 jsem zažil několikanásobný (a byly to minuty). Chápu teď, jak jde při sexu umřít. Neuvěřitelný!!

 • pepinka 14.04.09, 06:36

  Rozbalit 9.

 • pepinka

  Je tak. Přesně vím, o čem mluvíš. Mám partnera, se kterým prožívám přenádherný sex a dokážu si představit, jak lze umřít při sexu...

 • poctivý dělník 20.04.11, 16:32

  Rozbalit 10.

 • poctivý dělník

  Hlavně ráno nezaspěte do práce...

 • Vašek 26.06.22, 22:12

  Rozbalit 11.

 • Vašek

  Sex pro mě vždy byl něco dokonalého. V posledních dvou letech už mi to však nestojí tak jak bych si představoval, a proto si musím pomáhat. Pomáhají mi tablety https://www.amarex.cz/ , na které je vždy spolehnutí a přijde mi, že ho mám i tvrdšího než jsem měl když to normálně fungovalo.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1451313

RSS:
Toplist