Monika Bagárová mluví o svatbě a navrhuje si prstýnek

- Monika Bagárová mluví o svatbě a navrhuje si prstýnek
Rubrika:  Ze společnosti

Monika Bagárová mluví o svatbě a navrhuje si prstýnek

24.01.12, 10:23, autor: Kočička
Pořádný šok připravila svým fanouškům Monika Bagárová! Půvabné zpěvačce, která se plnoletou stane teprve v červenci letošního roku, se na prsteníčku blyští prsten, který nelze přehlédnout. Na veřejnosti se navíc objevila opět po boku přítele Bena Cristovao. Že by se talentovaný pár rozhodl zpečetit slova svého společného duetu ´Chci´ a ztvrdit svůj vztah před oltářem?!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Zpěvačka Monika Bagárová  je krásná, talentovaná, úspěšná a jak sama říká na vdávání zatím příliš mladá. „Moc bych si přála mít jednou pohádkovou svatbu, ale není kam spěchat. Navíc, jestli je pravda, že jablko nepadá daleko od stromu, mám spoustu času. Moji rodiče čekali se svatbou skoro 20 let,“ směje se Monika, která si prstýnek navlékla zatím jen „zkušebně“. Modrým klenotem ozdobila prsteníček své pravé ruky.

„Jako snad každou holku mě baví se parádit, odmala jsem měla doma šperkovnici se spoustou prstýnků, náramků a náušnic. Když jsem proto dostala nabídku stát se exkluzivní tváří sběratelské kolekce prstýnků Briliantina a osobně se podílet na jejich navrhování, neváhala jsem ani minutu,“ svěřila se s nadšením zpěvačka. Ta na střední pedagogické škole, kterou v Brně druhým rokem studuje, nevyniká jen ve zpěvu, ale také v kreslení. Ostatně to, zda chválu na svou adresu slýchá v hodinách výtvarné výchovy oprávněně, budou moct brzy posoudit všechny milovnice trendy doplňků. A nejen posoudit! Stejně jako Monika si svůj originální prsten budou moci také navrhnout.

 

 

„Přiznám se, že při načrtávání prvních návrhů jsem měla trochu strach, jestli to zvládnu. Zbytečně! Co může být zábavnějšího, než navrhnout si vlastní prstýnek. Jako malá jsem toužila mít kouzelný prstýnek a teď jich mám hned několik,“ prozradila talentovaná brunetka, pro kterou prý bude nakonec nejtěžší rozhodnout se, který z návrhů dostane reálnou podobu a stane se limitovaným kouskem první kolekce Briliantiny.

 

 

Monika Bagárová a Ben Cristovao

 
Zdroj: FOTO: archiv firmy Briliantina
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:20

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
392121

RSS:
Toplist