Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy!

- Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy!
Rubrika:  Ze společnosti

Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy!

09.10.13, 12:13, autor: Kočička
O moderátorovi Daliborovi Gondíkovi (43) se aktuálně nejvíc píše ve spojitosti s jeho nemocí. Málo kdo ale ví, že ho zachraňuje právě běh! Nejen proto se rozhodl zúčastnit závěrečné etapy běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který se konal na pražské Ladronce. A umístil se v „TOP 10“ nejrychlejších běžců své kategorie!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Dalibor se jako jediný z VIP tváří hlavního mediálního partnera TV Nova postavil na start 10 kilometrové tratě, kterou zdolal za 42 minut a 11 sekund. Tímto časem se mu podařilo dosáhnout na krásné osmé místo ve své kategorii. „Hromadné akce, jako je tato, jsou něco naprosto báječného. Ta masa lidí Vás nabije pozitivní energií a navíc máte dobrý pocit nejen ze sebe, ale i z toho, že peníze ze startovného putují na dobrou věc. To si myslím, je skoro povinnost se zúčastnit. Navíc mě velice potěšilo, že olympijský vítěz David Svoboda měl úplně stejně rychlý čas jako já,“ usmíval po závodě Gondík.

 

Dalibor Gondík a David Svoboda nebyli jedinými známými osobnostmi, které se závodu zúčastnily. Na 5 kilometrovou trať se vydal se svou kamerou i populární reportér - inspektor Ladislav Hruška, který celý závod absolvoval po boku své kolegyně Jany Marečkové. Moderátorky Iveta Kořínková a Kateřina Němcová se také nenechaly zahanbit a i když trať nezdolaly v nejrychlejších časech, doběhly s úsměvem na rtech. Petra Svoboda přišla akci podpořit i se svou roztomilou dcerou Ráchel, se kterou odstartovala 5 kilometrovou trať.

 

Každý závodník svou účastí podpoří oddělení Dětského kardiocentra ve FN v Motole. Z každého zaplaceného startovného putovala částka 50 Kč právě sem a tak jsme všichni společně již pro toto oddělení vyběhali 1,25 milionů korun!

 

 

 

Dalibor Gondík v cíli

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:58

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
388326

RSS:
Toplist