Mladí lidé jsou v sexu zodpovědnější než jejich rodiče

- Mladí lidé jsou v sexu zodpovědnější než jejich rodiče
Rubrika:  Smyslná

Mladí lidé jsou v sexu zodpovědnější než jejich rodiče

05.10.10, 11:28, autor: Erosenka
Možná nastal čas, aby si teenageři promluvili se svými rodiči a prarodiči o sexu. Zdá se totiž, že jsou zodpovědnější!

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Poslední výzkumy amerických vědců totiž ukázaly, že četnost používání kondomů se stoupajícím věkem klesá a pravidla bezpečného sexu dodržují nejvíce právě dospívající lidé.Odborníci provedli největší studii svého druhu od roku 1992, při níž téměř 6 000 osob ve věku 14 až 94 let odpovídalo na otázky týkající se jejich intimního života."Osvěta týkající se bezpečného sexu se zaměřuje především na mladé lidi, které považujeme za nezodpovědné," říká spoluautor výzkumu Logan Levkoff. "Z toho vzniká dojem, že právě oni jsou nejvíc ohroženi pohlavně přenosnými nemocemi," tvrdí.Experty proto překvapilo, že nejméně často používají kondomy muži po čtyřicítce.
A dokonce 90 procent mužů starších padesáti let uvedlo, že při posledním styku s běžným partnerem nepoužilo kondom. Při souloži s náhodnou známostí se nechránila celá polovina z nich.Podle vědců to může být tím, že starší lidé už nemají takové obavy z nechtěného těhotenství.
Pohlavně přenosné infekce se ale nevyhýbají nikomu a oni se tak stávají ohroženější skupinou než jejich potomci."Starších generací se osvětové kampaně na toto téma příliš nedotkly. Protože žijí už dlouhou dobu s partnerem, mají dojem, že se jich ty současné netýkají. A v době jejich mládí se o sexu příliš otevřeně nemluvilo," vysvětluje Levkoff.

 
Zdroj: Korzo, sxc.hu
 • suGKCgho 28.10.10, 00:57

  Rozbalit 1. coiGwxOKREl

 • suGKCgho

  VSdOMW <a href="http://wsomhjejztfg.com/">wsomhjejztfg</a>, [url=http://oropuntktugp.com/]oropuntktugp[/url], [link=http://xlouvaascssm.com/]xlouvaascssm[/link], http://eewhxecugxxo.com/

 • Iveta 05.08.22, 14:34

  Rozbalit 2.

 • Iveta

  Nevím čím to může být, ale přítel když si nasadí kondom, tak skoro nic necítí a potom má problém dojít k vyvrcholení... Já bohužel vzhledem ke zdravotnímu stavu nemůžu brát antikoncepci, takže jsme docela v prekérní situaci. Máte to takhle také někdo?

 • Lucie 08.08.22, 23:42

  Rozbalit 3.

 • Lucie

  Přítel měl ten stejný problém, ale dá se to řešit. Podívejte se na tenké kondomy, díky kterým pak může být celkově citlivější. Od té doby co si je přítel začal objednávat, tak už nám to jde s kondomy bez problémů.

 • Iveta 13.08.22, 00:56

  Rozbalit 4.

 • Iveta

  Kde přítel koupil takhle tenké kondomy, jestli se teda můžu zeptat?

 • Lucie 16.08.22, 00:04

  Rozbalit 5.

 • Lucie

  Sem a tam si společně vybereme nějakou tu hračku do posile. Proto na ně přítel narazil na stránkách obchodu https://e-kondomy.cz/kondomy/ultra-tenke-kondomy a zkusil si je objednat. Je o opravdu o dále lepší pro oba.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1759217

RSS:
Toplist