Miss Face 2015 se blíží mílovými kroky

- Miss Face 2015 se blíží mílovými kroky
Rubrika:  Novinky

Miss Face 2015 se blíží mílovými kroky

15.09.15, 12:42, autor: Plavovláska
Miss Face 2015 je v plném proudu a finalistky letošního ročníku se právě vrátily ze soustředění, které se konalo v Bulharsku a destinaci Zlaté písky. Finále Miss Face 2015 se letos uskuteční 3.10. v Clarion Congress Hotelu Prague.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Dívky se učiliy choreografii na finále, zdravému životnímu stylu, správnému společenskému chování, vystupování před médii, dále také je Sasha Isar školil na téma Make up, Sam Dolce jim věnoval kurz Stylingu a dress codu, Lucie Kovandová jim předala cenné zkušenosti ze světa soutěží krásy a učila je správnému catwalku. S oficiální fotografkou pro letošní ročník Nikolou Bílkovou společně fotily kalendář na rok 2016, který bude v letním duchu a kde dívky oblékly plavky značky Fashion Island a šperky značky Lilien Czech Jewelry. Natáčely se také medailonky na finálový večer a dokonce zbyl i čas na relax u moře a bazénu.

 

 

 

 

 

 


Ředitelka soutěže Taťána Makarenko nám sdělila, že byla s průběhem soustředění spokojená a že je velice ráda, že se finalistky více navzájem sblížily, skamarádily a užily si příjemný týden s Miss Face. Je také velice mile překvapená z kvality dívek a jejich připraveností na reprezentaci České Republiky v zahraničí. Taťána nám totiž sdělila, že její vítězky mají možnost soutěžit na dvou světových, mezinárodních soutěžích krásy a to na Miss Globe a Miss Grand International. Letošní rok se na Miss Globe do Toronta, Kanady chystá vítězka Miss Face Šárka Karnetová a na Miss Grand International do Thajska letos poletí sama Taťána, aby se podívala na prostředí a kvalitu soutěže, která se pyšní 5 místem na světe co se týče velikosti a prestiže. Také je to její poslední šance se těchto soutěží zúčastnit, protože sama dříve jezdila na světové soutěže, ale věk je neúprosný a ve svých 26 letech bude již babičkou na takovéto věci.:)

 

 

 

 

 

 


Finále Miss Face 2015 se letos uskuteční 3.10. v Clarion Congress Hotelu Prague. Začátek programu od 20:00. Během večera vystoupí dvakrát Centrum tance, kde předvedou latinskoamerické tance a tanec na obruči. Program je bohatý a každoročně se ho zúčastňuje mnoho známých tváří. Prodej vstupenek bude možný až na místě od 19:00. Vstupenka stojí 199 Kč a celá částka putuje na centra České neonatologické společnosti, které si Miss Face každý rok vybírá a obdarovává 2 centra v České republice. Na konci finálového večera se sečtou veškeré peníze v ten den vybrané předají se pomocí šeku do rukou primářům z vybraných center. Letos jsou vybranými Nemocnice na Bulovce (oddělení neonatologie) a Fakultní nemocnice v Motole (oddělení neonatologie).

 

 

 
Zdroj: PR, FOTO Nikola Bílková, Dagmar Vigerová
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
351635

RSS:
Toplist