Mirka Čejková otevřeně o postižení dcery Petry

- Mirka Čejková otevřeně o postižení dcery Petry
Rubrika:  Ze společnosti

Mirka Čejková otevřeně o postižení dcery Petry

15.12.11, 21:19, autor: Plavovláska
Bývalá moderátorská hvězda Mirka Čejková (49) je po životních peripetiích na výchovu svých dětí sama. V pořadu Máme dítě na TV Barrandov otevřeně promluvila o postižení své prvorozené dcery Petry (23) a také o tom, jak její děti snáší domácí hádky.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Třikrát vdaná a třikrát rozvedená  Mirka Čejková, která má z prvních dvou manželství tři děti, prozradila moderátorce Ivě Kubelkové, jak se vyrovnala s mentálním postižením prvorozené dcery Petry. „Na to člověk nemůže být připravený asi nikdy. Nejtěžší je uvědomit si, že nejde o mě, ale o moje dítě, které musí být šťastné. Také si ale pochopitelně někdy říkám, že bych namísto vánoční besídky své dcery ve škole pro postižené mohla sedět třeba na promoci na Harvardu,“ přiznala Čejková s tím, že vidí pokroky, jimiž dcera překvapila nejen ji, ale i lékaře. „Lékaři mě upozornili na limity, přes které se dcera nedostane, dneska ale vidím, že už je dál, než jsme si dokázali představit,“ netají se někdejší moderátorka. Hledat příčinu dceřina handicapu ale nepřestala. „Pochopitelně mě stejně jako každého rodiče, který prožívá první zoufalství z postižení svého dítěte, napadlo, jestli by nebylo vysvobozením, kdyby se vůbec nenarodilo. Na takové myšlenky má každý rodič právo a neměl by se za něj posléze obviňovat. Je to přirozená úvaha,“ přiznává Čejková.

 

 

 Vedle 23leté Petry vychovává moderátorka syny Felixe (10) a Alexe (13), kteří právě prochází obdobím puberty. „Vychovávám je tak, abych je mohla pustit do světa a nemít o ně strach, protože každou chvílí čekám, kdy přijdou, že chtějí odcestovat za tátou, nebo studovat v zahraničí.“ Celý  rozhovor s moderátorkou Mirkou Čejkovou uvidí diváci TV Barrandov v sobotu vpodvečer v pořadu Máme dítě, který se tentokrát věnuje péči o postižené dítě a nebezpečí, které dítěti působí hádky rodičů.

 

 

 
Zdroj: TV Barrandov
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:19

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397036

RSS:
Toplist