Mimozemšťané existují!

- Mimozemšťané existují!
Rubrika:  Novinky

Mimozemšťané existují!

25.07.08, 12:22, autor: Černovláska


 

Tímto prohlášením šokoval posluchače britské radiostanice Kerrang bývalý astronaut a šestý člověk, který byl na Měsíci Edgar Mittchel.

 

Podle něj, nejenže mimozemšťané existují, ale vcelku i pravidelně navštěvují Zemi. Byli zde již několikrát, ale vlády to úspěšně tají už šedesát let.

 

Tvrdí, že mimozemšťané vypadají přesně tak jak si je představujeme. Jsou malí, mají velkou hlavu a oči. Naše technologická vyspělost "není zdaleka tak rozvinutá" jako jejich, a "pokud by chtěli být nepřátelští, pak už bychom teď neexistovali", dodal. Čímž chtěl zdůraznit, že nejsou nepřátelští a není důvod jejich existenci tajit.

 

Edgar Mittchel spolu s dalším americkým atronautem a velitelem Apolla 14 Alanem Shepardem jsou dosud držiteli světového rekordu délky pobytu člověka na Měsíci. Strávili procházkou po jeho povrchu celkem a 9 hodin a  17 minut.

 

 

 

 

 

 

ANKETA: Viděl Edgar Mittchel mimozemšťany?


Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 • Neregistrovaný 25.07.08, 18:20

  Rozbalit 1. Jsou!

 • Neregistrovaný

  Pochybovat o existenci jiných civilizací je důkazem hlouposti. V nekonečném vesmíru (ať už nekonečný zakřivením nebo čím chce...) je nade vší pochybnost civilizací nepočítaně. Je škoda, že se záležitostem typu Area 51 věnují i grafomani, protože ti důležitost tématu hrozně snižují. Jsou a možná i mezi námi!

 • Neregistrovaný 25.07.08, 18:23

  Rozbalit 2. 9 hodin a 17 minut!

 • Neregistrovaný

  Máte tam chybu! Strávil na Měsíci procházkou 9 HODIN a 17 MINUT. To už na kafe s mimozemšťanem snad stačí, ne? Stačilo by to dvěma mužům na založení celé nové civilizace!

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
339415

RSS:
Toplist