Michal Suchánek poprvé přivedl rodinu do televize

- Michal Suchánek poprvé přivedl rodinu do televize
Rubrika:  Ze společnosti

Michal Suchánek poprvé přivedl rodinu do televize

17.11.11, 00:00, autor: Plavovláska
Komik Michal Suchánek (46) ještě nikdy neukázal svoji rodinu před televizními kamerami. Kompletní sestavu Suchánkových uvidí diváci poprvé v pořadu TV Barrandov Máme dítě už v sobotu 19. listopadu v 17:10.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Sobotní díl pořadu Máme dítě  se věnuje pubertě, Michal Suchánek a jeho žena Renata promluvili o tom, jak zvládají pubertu svých dvou dětí. Suchánkovi doufají,  že jejich dvacetiletý Jáchym už má nejhorší za sebou, co si ale na ně v brzké budoucnosti přichystá čtrnáctiletá Berenika, mohou zatím jen odhadovat.

A jak Michal přistupuje k pubertě svých dětí? Syna přihlásil na sport a dceru neváhá před kamerou profackovat. „Jáchymovu pubertu jsem ani nezaznamenal. A ne proto, že jsem nebyl doma. Jáchyma jsme přihlásili na sport, a tak mu nezbyl čas na lumpárny,“ prozradil tajemství úspěchu v boji s pubertou Michal Suchánek. S tím, že mu děti přerostly přes hlavu, se ale musel Michal Suchánek už dávno smířit.

Suchánkovi také prozradili, jak je jejich pubertální děti oslovují a jak se mluví u Suchánků doma. Uvidíte v sobotu v pořadu Máme dítě na TV Barrandov.

 

 

 

O pořadu Máme dítě:


Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu po 17:00 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Mirka Čejková, Zuzana Belohorcová, Agáta Hanychová či Dana Morávková.

 
Zdroj: TV Barrandov
 • dzruZpwrtB 13.12.11, 16:17

  Rozbalit 1. MRDIsofDNLdMyiNjH

 • dzruZpwrtB

  I hate my life but at least this makes it baerbale.

 • frxMxLXRJFVzQE 13.12.11, 20:33

  Rozbalit 2. MVwjqEDbmSWopHGxddX

 • frxMxLXRJFVzQE

  wLPMEo <a href="http://rmucbpmfkzht.com/">rmucbpmfkzht</a>

 • TJXGvbFP 14.12.11, 17:53

  Rozbalit 3. wQznhVUC

 • TJXGvbFP

  Gv81Gs , [url=http://szlsxyfqpcok.com/]szlsxyfqpcok[/url], [link=http://cticbtmpofym.com/]cticbtmpofym[/link], http://cezinvdzxbjp.com/

 • LybyJXtPCF 15.12.11, 10:37

  Rozbalit 4. nzYmEwDuNsBQnpZjRnV

 • LybyJXtPCF

  bRL8lw <a href="http://csttfczkulpx.com/">csttfczkulpx</a>

 • KeqSEHYR 16.12.11, 17:10

  Rozbalit 5. camQaTrpiG

 • KeqSEHYR

  OQ4XHP , [url=http://rcinrjpvvyhq.com/]rcinrjpvvyhq[/url], [link=http://yoehytkbnmfg.com/]yoehytkbnmfg[/link], http://sqavmeaucmpu.com/

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:20

  Rozbalit 6. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397042

RSS:
Toplist