Michal Š: O mně

- Michal Š: O mně
Vyšlo v blogu:  Centrum Tance

Michal Š: O mně

01.01.09, 00:00, autor: Michal Š , Hodnocení: -
Já a tanec - přečtěte si, jak to všechno začalo.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Michal Ševčík - hudebník, tanečník a herec

V Bratislavě vystudoval hru na housle. A právě díky hře na housle se dostal do Španělska, kde se setkal s flamencem, které mu učarovalo.
Absolvoval tříletou baletní a taneční průpravu pod vedením paní Portell. V letech 1993 až 1996 působil jako tanečník v 1. flamencové taneční skupině v Bratislavě "Andaluzia". V roce 1996 se stal zakladatelem a tanečníkem bratislavské flamencové taneční skupiny "Los caminos".
V letech 1997 až 1999 v Divadle A. Bagára v Nitře hostoval v divadelní hře "Pláňka" (F.G. Lorca) v roli charakterového španělského tanečníka. Od roku 1998 do roku 2000 působil jako pohybový herec v Divadle Aréna v Bratislavě pod vedením Prof. Milana Sládka.
 
Další články autora:
 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor

Zdraví Vás Michal Š!
Profil blogu
Profil blogu "Centrum Tance"
Profil blogu
Založen:
27.2.2009 13:19:06

Přístupů:
4031

RSS:
Toplist