3 TOP letní příchutě náplní do e-cigaret

- 3 TOP letní příchutě náplní do e-cigaret
Vyšlo v blogu:  Janči blog

3 TOP letní příchutě náplní do e-cigaret

22.07.14, 05:49, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Elektronické cigarety si oblíbili kuřáci po celém světě. Ani u nás tomu není jinak. Pokud se také vy řadíte ke kuřákům elektronických cigaret, jistě vás bude zajímat, jaké příchutě náplní do e-cigaret (e-liquidů) hrají prim v této letní sezóně. Pojďme se společně podívat na 3 nejatraktivnější z nich.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Sladko-kyselá třešeň

Mezi jedny z nejoblíbenějších letních příchutí e-liquidů patří bezpochyby třešeň. Tato sladko-kyselá náplň vás uchvátí nejen svým aroma, ale také lahodnou koncovkou. Pokud se bojíte přílišné sladkosti, zvolte třešňový e-liquid od firmy LIQUA, který vás potěší vyváženou chutí a jemnou nasládlou vůní. Tento svěží letní e-liquid je vyroben pouze z těch nejkvalitnějších surovin vyznačujících se absolutní zdravotní nezávadností.

Citrusový mix s tropickým nádechem

Tento e-liquid si doslova říká o idylku na prosluněné pláži s e-cigaretkou v jedné a lahodným Mojitem v ruce druhé. Sladko-kyselá příchuť vonící po pomerančích, citrónech, grepech a mandarinkách se trefí do vkusu všem, kteří hledají netradiční příchuť s nádechem tropických dálek. E-liquid potěší zejména ty, kteří neholdují příliš sladkým příchutím a raději dají přednost kyselkavému ovocnému mámení.

Vodní meloun pro chvíle pohody

Meloun patří mezi typické letní druhy zeleniny – ano čtete správně, meloun je opravdu řazen mezi plodovou zeleninu, ačkoli svou nasládlou chutí připomíná spíše ovoce. Pokud chuti melounu nemůžete odolat, pak vám jistě učaruje e-liquid s jeho příchutí. Tato melounová pochoutka vás dostane svou specifickou chutí a příjemným nasládlým aroma.

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších příchutí e-liquidů zakoupíte v různých velikostech balení a s rozmanitým objemem nikotinu. Zvolit však také můžete e-liquidy bez obsahu nikotnu, které umocní požitek z elektronického kouření a navodí tu správnou letní atmosféru. 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist