Markéta Mayerová zhubla poslední 3 kila, získala tak svou původní postavu

- Markéta Mayerová zhubla poslední 3 kila, získala tak svou původní postavu
Rubrika:  Ze společnosti

Markéta Mayerová zhubla poslední 3 kila, získala tak svou původní postavu

04.09.12, 09:29, autor: Kočička
Markéta Mayerová zhubla i poslední 3 kilogramy, které se jí nepodařilo shodit během předchozí drastické diety. Moderátorka tak dosáhla své původní konfekční velikosti.

Čtenost -   Diskuze: (9
 

V letošním roce se podařilo Markétě Mayerové zhubnout během tříměsíční drastické diety 17 kilo. Proces hubnutí se však zastavil a poslední tři kilogramy moderátorce zůstávaly. Proto se rozhodla vyzkoušet jiný způsob hubnutí. Vyvážený jídelníček doplnila pravidelným užíváním přírodního doplňku stravy Obezin a zbývající kila šla konečně dolů.

 

„O Obezinu jsem se dozvěděla, bohužel, až po tříměsíčním drastickém hubnutí, při kterém se mi podařilo shodit 17 kg. Po tomto výrazném zhubnutí jsem se přirozeně bála jíst, abych zase nepřibrala. Ale díky přípravku Obezin, který omezuje nadměrný příjem stravy, jsem se bát přestala,“ vysvětluje moderátorka Markéta Mayerová. „Naučila jsem se jíst pětkrát denně malé porce. S chutí, radostí a bez výčitek. Po zhubnutí posledních 3 kilogramů se konečně vejdu do své původní velikosti,“ dodává Markéta Mayerová s tím, že se pro udržení nové štíhlé postavy věnuje také jízdě na kole a kolečkových bruslích.

 

Doplněk stravy Obezin funguje na principu zvětšení objemu v žaludku. K navození pocitu nasycení tak dochází dříve a po konzumaci menší porce jídla. Díky tomu předchází zbytečnému přejídání a následnému přibývání na váze. Přípravek má navíc ryze přírodní složení, a nezpůsobuje proto žádné vedlejší účinky. Podporuje žádoucí očistu organismu a udržuje hladinu cholesterolu v normálu.

 

„Doplněk obsahuje Spirulinu platensis, která má výrazné detoxikační účinky na lidský organismus. To je při redukční dietě velmi žádoucí,“ vysvětluje Petr Navrátil ze společnosti Danare, která doplněk Obezin uvedla na trh. „Spirulana také obsahuje látku, která působí na chuťové centrum v mozku a omezuje nadměrné chutě na sladké a nezdravé jídlo. Při užívání přípravku je proto mnohem snazší dodržovat zásady zdravého stravování,“ dodal Navrátil.

 

 

 

Markéta Mayerová

 

 

Markéta Mayerová: Tentokrát jsem hubla naposledy

 

Markéta Mayerová získala svou původní postavu. Při dietě moderátorce dělalo největší problém zbavit se posledních 3 kilogramů. Zeptali jsme se, co ji vedlo k této výrazné změně a jak hubnutí prožívala.

 

Proč jste se letos rozhodla zhubnout?

 

Zhubnout jsem se rozhodla v životě asi stokrát, ale tentokrát jsem si řekla, že je to naposledy. A když ne teď, tak kdy jindy. Mám pocit, že jsem vyzkoušela skoro všechny diety, které existují. Většinou fungovaly. Problém ale vždycky byl, jak si novou nižší váhu trvale udržet.

 

Můžete popsat průběh vaší diety?


 

Nejdříve jsem zahájila tříměsíční drastické hubnutí, kdy se mi podařilo shodit 17 kg. Tělo se ovšem bránilo úbytku posledních tří kilogramů. Tak jsem zkusila Obezin, který mě zaujal svým přírodním složením nepoškozujícím zdraví. Nejdřív jsem dvě kila přibrala. Ale pak šla sama dolů a s nimi i další tři kilogramy, které se předtím tak urputně držely. Jsem spokojená. To nejcennější, co mi Obezin přinesl, je, že jsem se přestala bát jíst, abych zase nepřibrala. Naučila jsem se jíst pětkrát denně malé porce. S chutí, radostí a bez výčitek.

 

Věnujete se pro udržení štíhlé linie i sportu?

 

Nyní v létě u mě jednoznačně vítězí jízda na kole a na kolečkových bruslích. Nevyhnutelně se také věnuji práci na zahradě, především sekání trávy. Od podzimu se pak plánuji vrátit k cvičení H.E.A.T. a ráda bych začala také se zumbou.

 

 

 
Zdroj: www.danare.cz
 • lXKggPKYwNplCrpanNr 01.01.13, 19:53

  Rozbalit 1. oaMdOhAvCjCwIHDnO

 • lXKggPKYwNplCrpanNr

  We've arrievd at the end of the line and I have what I need!

 • nUHlacIRYMdUL 02.01.13, 11:18

  Rozbalit 2. TJPxGLVqchwIExtWqi

 • nUHlacIRYMdUL

  PM9wgb <a href="http://rjcdxguaicrv.com/">rjcdxguaicrv</a>

 • pkzzEDINtP 03.01.13, 13:42

  Rozbalit 3. BGeYuuVvAjMRXQSl

 • pkzzEDINtP

  vefj5S , [url=http://qillnprbrhyn.com/]qillnprbrhyn[/url], [link=http://mqdmboinwlxr.com/]mqdmboinwlxr[/link], http://xirkpmjkdknf.com/

 • JQGOgcmiOElohSVsZG 05.01.13, 05:03

  Rozbalit 4. YTHnZlsRqlgLKJgiEd

 • JQGOgcmiOElohSVsZG

  rbOEXO , [url=http://onnkljneruyw.com/]onnkljneruyw[/url], [link=http://cwadwsmtjbqw.com/]cwadwsmtjbqw[/link], http://fhbaxurzpfmy.com/

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:02

  Rozbalit 5. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 • Tereza 21.04.23, 15:02

  Rozbalit 6.

 • Tereza

  Jejda jak já bych potřebovala zhubnout, jen se prostě tak nějak stydím chodit někde cvičit nebo běhat ven. Chtěla bych se proto zeptat, jaké stroje na cvičení a posilování jsou nejlepší na doma? co myslíte?

 • Mirka 23.04.23, 20:21

  Rozbalit 7.

 • Mirka

  My máme doma s manželem zařízenou domácí posilovnu. Manžel tam má činky, posilovací lavici, veslovací stroj a já zase běhací pás a rotoped. Chodíme každý druhý den cvičit společně a díky tomu zase vypadáme oba dobře a držíme se v kondici.

 • Tereza 27.04.23, 21:38

  Rozbalit 8.

 • Tereza

  Tak to toho máte opravdu hodně. Můžu se prosím teda zeptat, kde jste tohle všechno nakupovala s manželem?

 • Mirka 30.04.23, 12:07

  Rozbalit 9.

 • Mirka

  No určitě, podívejte se na stránky fitham.cz , najdete tam kvalitní posilovací stroje, ale hlavně tam také najdete i nákupní rádce, díky kterým se stroje pak dobře vybírají.

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
380929

RSS:
Toplist