Malé boty tlačí

- Malé boty tlačí
Vyšlo v blogu:  vladimir

Malé boty tlačí

24.02.10, 15:33, autor: vladimir , Hodnocení: -
Je všeobecně známo, že malé boty tlačí. Méně už je známo, že moderní lékařství pamatuje i na takové případy, kdy boty tlačí, a nabízí praktické, moderní a trvalé řešení zmíněného problému.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

V průběhu staletí bylo mnohokrát potvrzeno, že malé boty tlačí. Proč tomu tak je? Vysvětlení je překvapivě jednoduché, avšak má-li být správně pochopeno, jsou nezbytné dvě věci, představivost a inteligence.

 

Je-li bota malá, a noha velká, potom při obutí dochází k tzv. natlačení nohy do boty, čímž se noha deformuje, a to bolí, někdy opravdu hodně.

 

Chceme-li však nosit malé boty, protože jsme při konzultaci u odborníka zjistili, že nám malé boty sluší, můžeme podstoupit jednoduchou chirurgickou operaci, která nám umožní nosit malé boty, aniž bychom trpěli bolestmi způsobenými tlakem malých bot.

 

Operace je velmi jednoduchá, jedná se o odnětí prvních článků prstů, případně také o zúžení chodidla. Výkon se provádí v narkóze a žel není hrazen zdravotními pojišťovnami.

 

Chybějící nehty zkrácených prstů nepředstavují kosmetický problém. Lze je nahradit luxusními nehtovými protézami vysokého lesku a jasných barev.

 

Pamatujte, velká prsa a malé nožky sluší každé ženě, moderní plastická chirurgie vám zajistí obojí. Je krásné být sama sebou!

 

(Text byl odeslán jako zkouška systému. Děkuji za pochopení!)

 

ANKETA: Kolik byste byli ochotni zaplatit za operativní zmenšení nohou?


Celkem: 38 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Další články autora:
 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Obezita a její faktory

Obezita trápí čím dál tím víc lidí, v České republice je jí postiženo 29 % mužů a 40 % žen. Nejčastěji bývá spojena se zvýšeným příjmem potravy na jedné straně a nedostatkem pohybu na straně druhé. Velkou roli hrají i vrozené dispozice, hormonální vlivy, pravidelnost stravování, psychický stav a další možné faktory. Obezita není jen estetickou vadou, ale především představuje vážný problém zdravotní.
autor
O autorovi
autor
autor
Profil blogu
Profil blogu "vladimir"
Profil blogu
Založen:
24.2.2010 14:54:07

Přístupů:
5288

RSS:
Toplist