Magie: Jak léčit na dálku

- Magie: Jak léčit na dálku
Rubrika:  Tajemná

Magie: Jak léčit na dálku

20.10.21, 00:00, autor: Čarodějka
Může se stát, že se dozvíme o někom nemocném, ke kterému nemůžeme přijít a pokusit se mu pomoct. Sle přesto bychom něco udělali rádi. Tak nabízíme malé kouzlo léčení na dálku ...

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Kouzlo je určeno pro léčení fyzických, ale i duševních nemocí. Takže nejenže, můžeme dopomoci k úlevě od tělesných bolestí, ale i od psychických trápení - třeba od depresí.

 

Vezmeme 3 bílé svíce a 3 kamínky. Oboje pomažeme mentolových či santalovým olejem.

 

Svíce postavíme do trojúhelníku a před každou dáme kamínek. Na papír napíšeme jméno osoby, které chceme pomoci a papír dáme doprostřed trojúhelníku.

 

Zapálíme svíce a silně myslíme na osobu napsanou na papírku. Představujeme si, jak se jí ulevuje a vizualizujeme si, jak její bolesti a trápení přecházejí do kamínků v našem trojúhelníku. Svíce necháme dohořet.

 

Poté sbereme kamínky, omyjeme je v teplé vodě a dáme je vyschout nejlépe na sluníčko, které z nich všechny bolesti vytáhne a nabije je na příští léčení.

 

----

 

Kamínky můžeme použít v podstatě jakékoliv, ale můžeme samozřejmě použít i polodrahokamy, s ohledem na jejich určení. Třeba podle toho, jaké má pacient znamení zvěrokruhu, nebo podle toho, jakou nemoc chceme léčit.

 
Zdroj: Archív 2017
 • leila 03.11.21, 11:30

  Rozbalit 1. něco na tom je

 • leila

  Tak tento článek shledávám opravdu jako zajímavým. A myslím sí, že na tom asi něco je. Nebo aspoň trochu pravdy, že na tom je. Myslela jsem si, že nejsem kdoví jak esoterický člověk ale tak asi ano. Nedávno jsem si pořídila takové eso posezení z https://www.livli.sk/ a opravdu moc hezky se na tom sedí.

 • Kamila 24.11.22, 15:40

  Rozbalit 2.

 • Kamila

  Mojí mamince bylo nejdříve diagnostikováno revma a později i osteoporóza. Měla veliké bolesti a lékař jí neustále předepisoval léky na bolest, které jí pomohly vždy jen na chvíli. Naštěstí mi kamarádka poradila internetové stránky https://www.biomag.cz/princip-magnetoterapie/, kde nabízejí magnetoterapie, které pomáhají tišit bolesti, jsou protizánětlivé a pomáhají proti otokům na kloubech.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2237309

RSS:
Toplist