Má setkání s větším počtem mužů nevnímám jako nevýhodu, říká luxusní společnice

- Má setkání s větším počtem mužů nevnímám jako nevýhodu, říká luxusní společnice
Rubrika:  Smyslná

Má setkání s větším počtem mužů nevnímám jako nevýhodu, říká luxusní společnice

10.09.18, 08:09, autor: Plavovláska
Rozhovor s autorkou blogu, který za pouhých několik měsíců své existence zaujal mnoho čtenářů, vznikl netradičně.Lucka z důvodu časového vytížení a pobytu v zahraničí odmítla osobní setkání. Původně naplánovaný skype jsme nakonec pozměnili na email, ve kterém na naše dotazy odpověděla (ne na všechny, některé otázky zůstaly nezodpovězené, uvádíme je na konci článku – pozn. redakce).

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Lucko, se čtenářkami a čtenáři svého blogu sdílíš zážitky ze svého privátního života, který nazýváš „my secret spice live“. Jedná se o útržkovité informace, co o sobě prozradíš našim čtenářům? 

Můj web se jmenuje Mysecretpassionlife.com, z čehož je zřejmé, že své soukromí kompletně odtajnit nechci. Proto na Instagramu ani blogu nikdy neuvidíte celou moji fotografii. A tak to zůstane. Co je potřebné, popřípadě dobré zmínit, například jakou mám kvalitu pleti, strukturu vlasů, proč používám nějaký kosmetický produkt, to vždy u daného článku zmíním. 
Když bych to měla shrnout: mám blonďaté vlasy, modré oči, dlouhé nohy, velká prsa, miluju sport, víno, luxusní krajkové spodní prádlo a sex ;) Kromě barvy očí se tohle všechno dá vyčíst z mého IG profilu… 

 


Jak dlouho se práci společnice věnuješ? 

K práci společnice jsem se dostala přes brigádu hostesky na začátku svého bakalářského studia, takže nějakých 5 let zpátky. 
Ten první rok bych upřímně nepočítala. Zkoušela jsem spolupráci s několika agenturami, což mi nevyhovovalo. Bylo to takové hledání cest, když jsem nevěděla, jak to funguje, jak sehnat klienty, co od toho čekat a tak dále. 
Takže já osobně počítám, že opravdu profesionálně, což znamená, že jsem skutečně schopná uspokojit požadavky svých klientů, funguji poslední čtyři roky. Začátky jsou samozřejmě vždycky težší, takže než jsem se v tom naučila chodit, chvilku to trvalo. V situaci, že si sama vybírám, s kým se setkám (což mi vyhovuje), jsem poslední dva roky. Jak vypadá tvůj běžný den? 


Na rozdíl od eskortu nebo klubu, případně slečen na privátech, profesionální společnice pracují mnohem méně. Jejich ceny jsou vyšší, klienti s nimi chtějí strávit delší čas, a rozhodně se nejedná jen o to jedno, hledají doprovod na služební cesty, partnerku pro cestování a sdílení zážitků. 
Dokončuji postgraduální studijní program, hodně sportuji, věnuji se svému blogu, ráda trávím čas s přáteli. S tím rozdílem, že několik večerů, případně víkendů  a jednou za čas i týdnů v rámci dovolených trávím s některým ze svých klientů. Samozřejmě mám tu výhodu, že kromě volného času mám i prostředky, jak si jej užít. Přemýšlela jsi někdy nad tím, kdy skončíš? 


Samozřejmě. Tato práce je obdobná například modelingové branži, vzhled zde hraje velkou roli. Vím, že i přesto, že dobře vypadám, blíží se věk, od kterého už nejste pro klienta tak zajímavá, vaše cena jde dolů a dostáváte méně nabídek na setkání.
Je to samozřejmě velmi individuální, jsou i starší slečny/ženy, které si vybudují síť kontaktů, jichž pak využívají v pozdějším věku. Já jsem to měla od začátku nastavené tak, že ve chvíli, kdy dokončím studium, což už se blíží, se svým druhým životem skončím. Je těžké utajit takový, použiju tvůj výraz z blogu, „tajný koníček”? 


Osobně tvrdím, že všechno jde, když se chce. Samozřejmě je to občas náročné a chce to trošku více obezřetnosti, nicméně pokud s nikým nebydlíte 24 hodin, 7 dní v týdnu a umíte obstojně lhát, tak se to dá. Ve svých textech mnohokrát zmiňuješ, jak tě všechno baví, je to skvělé. Čtenářky tak mohly nabýt dojmu, že je to vysněná práce nebo vysněný život. Opravdu převládají pouze pozitiva? 


Myslím, že jsem v žádném článku nenapsala, že je to vysněný život nebo vysněná práce, já to jako práci dokonce vůbec nevnímám. Každý máme jinou povahu. jiné potřeby a preference. Rozhodně to není pro každého, nicméně já jsem se v tom opravdu našla. Sex miluju, stálého partnera aktuálně nemám, takže veškerá sexuální dobrodružství, posouvání hranic, prozkoumávání vlastní sexuality mě velmi baví. Navíc mohu při přípravách na setkání naplno rozvíjet svou vášeň pro sexy spodní prádlo, make-up a módu. I já jsem zažila situace, které mi nebyly úplně příjemné, ale vzhledem k tomu, že jsem opravdu extrémně pozitivní člověk, už jsem je zapomněla. 
Ráda vzpomínám jenom na ty skvělé, kterých je opravdu většina. Co ti práce luxusní společnice vzala a dala? 


Těžko říct, jestli mi něco vzala, protože jsem se pro ni dobrovolně rozhodla a svého rozhodnutí určitě nelituju. Zaměřila bych se tedy spíš na to, co mi dala. 
A těch věcí je velká spousta, možná je ani nedokážu všechny takhle najednou vyjmenovat. Změnila mě jako člověka, poznala jsem spoustu zajímavých lidí, ve většině případů extrémně úspěšných ve svých oborech, takže už jenom mít možnost si poslechnout jejich životní příběh, zkušenosti, názory bylo velmi obohacující, mám možnost cestovat, takže rozhodně můj pohled na svět není jako dřív. 
Velmi často s klienty samozřejmě řeším důvod, proč tráví čas se mnou, a ne se svou partnerkou, případně manželkou. Což je myslím věc, která mi hodně dala do budoucna (tím myslím do mého budoucího partnerského vztahu) i do ostatních mezilidských vztahů, protože ze všeho, co jsem slyšela, skutečně valná většina problémů tkví v tom, že nedokážeme říct, co chceme, nechceme slyšet, nedokážeme naslouchat, co potřebuje nebo chce ten druhý, z čehož samozřejmě vzniká spousta frustrací, nedorozumění, odcizení a tak dále. A nemyslím pouze sexuální stránku. Díky svým klientům jsem měla možnost procestovat takřka celý svět, užívat si luxus, který bych jinak vzhledem ke svému věku a rodinnému zázemí nikdy neměla šanci zažít. A samozřejmě nemohu opomenout ani překrásné hmotné dary od klientů. Máš stálého partnera? Věříš na lásku po tom, co ses setkala s velkou spoustou mužů? 

Stálého partnera nemám, což jsem myslím i v nějakém článku psala. 
Po zkušenostech, které mám, jsem se rozhodla, že nechci kombinovat žádný stálý vztah se „vztahy”, které mám se svými klienty. Ale znám slečny, které mají klasický partnerský život a od toho si občas odskočí na nějakou schůzku. 

V lásku samozřejmě věřím. Láska je podle mě největší síla vesmíru a jedna z nejsilnějších energií. Když se podíváme do historie, právě z těch vášnivých lásek vznikaly a zanikaly obrovské říše, probíhaly války atd. 


A to, že jsem se setkala pro někoho s možná větším počtem mužů a navázala s nimi intimní vztah, nevnímám jako nevýhodu, ale naopak jako obrovskou výhodu. Protože vím, co chci, co potřebuju, dokážu si o to říct… A jak jsem zmiňovala v předchozí otázce, z těch všech příběhů, které jsem slyšela, se člověk poučí. 

 

 

Tyto dotazy zůstaly nezodpovězené:

Počítáš si klienty? Kolik jsi měla sexuálních partnerů?

Jaká je odměna za setkání v Praze?

Čemu se chceš v budoucnu profesně věnovat?

Máš mezi ostatními společnicemi kamarádky?

 
Zdroj: TZ, FOTO: Shutterstock
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1292742

RSS:
Toplist