Lucie Vondráčková: "Nechávám se inspirovat homosexuály!"

- Lucie Vondráčková: "Nechávám se inspirovat homosexuály!"
Rubrika:  Ze společnosti

Lucie Vondráčková: "Nechávám se inspirovat homosexuály!"

24.01.09, 01:43, autor: Kočička
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (28) přiznala, že se v mnohém nechává inspirovat homosexuální komunitou. Gayové a lesbičky mají podle jejího názoru perfektní názory.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Lucka si je vědoma, že má mezi gayi hodně věrných fanoušků, a jejich přízně si nesmírně váží.
"Mám mezi nimi spoustu kamarádů a ráda poslouchám jejich názory. Mají perfektní postřehy, které se týkají zpěvu, klipů a tanečních vystoupení. Jejich nápady se často nechávám inspirovat. Často jde o docela zásadní rozhodnutí," prozrazuje Lucie Vondráčková na webových stránkách gaylife.cz.


Lucka je přesvědčená, že česká společnost k menšinám prozatím příliš tolerantní není. Avšak čeká v tomto ohledu lepší zítřky. Postoj většinové společnosti se prý výrazně změní, čím víc Čechů bude cestovat po světě a pozná jiné kultury. Zpěvačce to připomíná reality show Výměna manželek, kde až v jiném prostředí každý zjistil, že jeho zvyky nebyly všeplatné.

 

 Bodovala v Óčku


Začátkem února se na trhu objeví hudební album s písničkami z Landovy Touhy, kde Lucie účinkuje v hlavní roli Karin. V téže době se opět spustí kolotoč představení tohoto úspěšného muzikálu na prknech Divadla Kalich s aktivní účastí Lucie Vondráčkové.


Po úspěchu v loňském Českém slavíkovi, kde získala druhé místo, rodačka z Prahy již začátkem letošního roku opět výrazně boduje. V RGM Hudebních cenách Óčka za rok 2008  zvítězila kategorii Pop&Dance a zároveň získala i největší počet hlasů ze všech kategorií.

 

Zpívá už od devíti let
Svůj talent Vondráčková využila poprvé v devíti letech, kdy ji režisér Ludvík Ráža obsadil do role v seriálu Území bílých králů.


V roce 1992 dostala příležitost objevit se na prknech Národního divadla ve hře Saténový střevíček.
Krátce poté získala hlavní roli v seriálovém večerníčku Království květin a zahrála si ve slavném seriálu pro děti Návrat Arabely.


Současně byl v České televizi prvně odvysílán pořad pro děti a mládež Marmeláda. Teprve ten byl pro Lucku zlomový a přinesl jí velkou popularitu mezi mládeží.
Pro mladé následně natočila Vondráčková své debutové album se stejnojmenným názvem Marmeláda.

 

ANKETA: Máte přátele mezi gayi?


Celkem: 106 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 • Pupák 25.01.09, 01:47

  Rozbalit 1. Gayové inspirací

 • Pupák

  Na koho, kdo něco dokázal, se podívám, byl nebo je teplej. DaVinci, Leonard Bernstein, Krška... Miroslav Moravec, a i Václav Moravec, Aleš Cibulka, Petr Lesák... Prostě Gay komunita je nabitá kvalitami. Neumím to vysvětlit... Samozřejmě neplatí teplej=super. Je i hromada bezvýznamných buzniček.

 • Nikola(fanklub Lucie 10.03.09, 20:20

  Rozbalit 2.

 • Nikola(fanklub Lucie  Lucka je už 4.týden v USA a v ČR začaly vycházet články,které se absolutně nezakládají na pravdě.

  V časopisu SPY č.9/ 09 vyšel rozhovor s titulem: Nehodlám napodobovat svou tetu“ od Tomáše Kruchiny.
  Jde o nikdy neuskutečněný neautorizovaný článek, sestavený z nesmyslů, které tento pán poskládal jako střípky dohromady z některých předchozích článků v různých časopisech a z toho, že na akci Deska roku prohodil s Luckou pár naprosto nezávazných slov.

  K normálnímu rozhovoru tváří v tvář systém otázka-odpověď NIKDY nedošlo.

  V tomto článku je tak spousta tvrzení,které by Lucka nikdy neřekla, spousta vymyšlených a překroucených věcí.

  Nicméně z tohoto „rozhovoru“ vyšel i deník BLESK, který 26.2. vydal článek Lucie Vondráčková: Má problémy se sexem? – opět vycházející z nesmyslů v článku ve Spy.

  5.3.09 vydal časopis Pestrý svět další článek,vycházející z toho ve SPY, s názvem: „Teta to opět slízla“, kde píše o tom,jak se Lucka „obula“ do Heleny a pracuje s termíny jako „veřejný výsměch“ apod. Zde už je jen akcentován jeden nesmysl z článku ve Spy, týkající se plastických operací.

  Všechny tyto články jsou nepravdivé nebo vycházejí z nepravdivých a neautorizovaných informací, ten v Pestrém světě se jen snaží znovu zbytečně eskalovat napětí v rodině.

  Od těchto snah se Lucka distancuje. Znění článku ve Spy nikdy neměla možnost vidět a autorizovat a všechny ostatní články z tohoto vycházející jsou tak nepravdivé a zavádějící.

  Hlavně se zde využívá toho,že je Lucka v zahraničí a nemůže se účinně bránit.

  Prosím pomocte nám.Napište do spy,super.cz,pestrý svět.děkuji

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
381669

RSS:
Toplist