Lucie Borhyová: Vždycky jsem věděla, že budu mít kluka

- Lucie Borhyová: Vždycky jsem věděla, že budu mít kluka
Rubrika:  Ze společnosti

Lucie Borhyová: Vždycky jsem věděla, že budu mít kluka

10.11.11, 10:41, autor: Plavovláska
Moderátorka Lucie Borhyová v pořadu Máme dítě otevřeně promluvila o těhotenství i úskalích, která přináší výchova dítěte s cizincem. S řeckým partnerem Nikem vychovává téměř tříletého syna Lucase.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

„Nelze říct, že by byla výchova v Řecku jiná. Je to individuální a my jsme se s Nikem naprosto shodli, aniž bychom museli překonávat nějaké kulturní odlišnosti a složitě se domlouvat. Na řadu věcí ve výchově máme stejný názor,“ prozradila Borhyová. Na čem se ale dohodnout museli, byla volba jména. „Chtěli jsme mezinárodní jméno, aby se vyslovovalo dobře Čechům i Řekům. Lucas bylo první jméno, o kterém jsme uvažovali a ke kterému jsme se nakonec vrátili,“ vysvětlila Lucie.Jak půvabná moderátorka snášela těhotenství? „Vzpomínám si, že jsem během těhotenství měla silné křeče v nohou, a tak jsem užívala magnésium. Měla jsem také problémy s pálením žáhy,“ svěřila se v pořadu Máme dítě s tím, že jinak celé těhotenství snášela bez potíží. „Když jsem se dozvěděla, že čekám dítě, hned jsem věděla, že to bude kluk. Naplnila jsem všechny babské rady a přísloví o špičatém bříšku i zevnějšku, ultrazvuk jsem ani nepotřebovala,“ směje se Borhyová.

Jak si dnes Lucie užívá mateřství  a jaký je její syn Lucas, prozradí už tuto neděli na TV Barrandov.

 

 

 

O pořadu Máme dítě:
Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu v 17:05 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Mirka Čejková, Zuzana Belohorcová, Agáta Hanychová či Dana Morávková. 

 
Zdroj: TV Barrandov
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:20

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397036

RSS:
Toplist