Lucie Bílá se rozvádět nebude - zatím (?)

- Lucie Bílá se rozvádět nebude - zatím (?)
Rubrika:  Ze společnosti

Lucie Bílá se rozvádět nebude - zatím (?)

22.11.08, 00:00, autor: Kočička
Zpěvačka Lucie Bílá se s Václavem Noidem Bártou zatím rozvádět nehodlá. Jak zpěvačka Korzu prozradila, oba se možná ruku v ruce objeví na letošním Českém slavíkovi. Noid se Lucii totiž nabídl, že ji na předávání cen doprovodí.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

S rozvodem prý manželé Bártovi nepospíchají. Vídají se prý každý den a stále si rozumějí, ačkoliv už spolu nežijí třetí měsíc.

 

"My se i teď držíme klidně za ruku. Vašek se mě ptal, jestli mě má doprovodit na Slavíka. A já mu na to řekla, že jestli má čas, tak ať jde. Prožili jsme spolu hezkých pět let a nemusíme po sobě přece dneska házet židle. To na lidi působím tak hloupě?" ptá se Lucie.

 

Jak desetinásobná Zlatá slavice tvrdí, je sama a žádného chlapa nemá. Dokonce i Matúš Kohútka, slovenský pianista z kapely Remedios, o němž se v bulváru nyní píše, je údajně jen její kamarád.

 

"Remedios je parta úžasných muzikantů a já jsem se rozhodla strávit s nimi nějaký hudební čas, protože si myslím, že jsme si temperamentem blízcí. Byli jsme si před časem blízcí i s kapelou Petra Maláska, ale tehdy se novinářům zkrátka nehodilo mě s někým spojovat. Teď jsem sama, tak mi hledají milence. Je to opravdu jen můj kamarád, jakož i další členové té kapely. Vystupují se mnou na koncertech, hrají se mnou na Carmen. Jsou to kluci, se kterými je mi strašně fajn. Ale víc s nimi fakt nemám," tvrdí Korzu Bílá na téma Kohútka a Remedios.

 

Na otázku, koho tedy má, rodačka z Otvovic odpovídá, že přece syna. A dodává, že snad má ještě na nějakou známost čas a některé věci zkrátka nelze uspěchat. Lucie je přesvědčená, že od ní média každého mužského rychle vyplaší. Na hledání partnera si prý ještě vezme nějaký čas.

 

 
Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
  • Neregistrovaný 01.12.08, 13:51

    Rozbalit 1. Bílá-Noid

  • Neregistrovaný

    Že by opět trik,jak se zviditelnit?Tohle téma je už pasé.

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
302100

RSS:
Toplist