Lucia Šoralová vyráží na turné - i se svou dcerou!

- Lucia Šoralová vyráží na turné - i se svou dcerou!
Rubrika:  Ze společnosti

Lucia Šoralová vyráží na turné - i se svou dcerou!

11.09.13, 08:21, autor: Kočička
Zpěvačka slovenského původu Lucia Šoralová (36) je maminkou dcery Rebeky, která letos v prosinci oslaví teprve druhé narozeniny. Jako správná moderní matka Lucia nechce zanevřít na svou práci, která je i jejím koníčkem. Zároveň chce ale dceru mít neustále u sebe. A tak malá Rebeka místo v jeslích tráví svůj čas na koncertním turné. Nyní se i s doprovodnou skupinou La Alma chystá do Čech!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

V první polovině roku Lucie absolvovala 6 koncertů na Slovensku. V České republice koncertní turné této nadějné šansoniérky začíná 25. září v Kolíně a skončí v předvánočním čase v Brně. Specialitou bude koncert v pražském Divadle Kalich, který se uskuteční 4. listopadu 2013 a jako hosté se na něm představí i Michal Horáček a Lenka Dusilová.

 

Drobná zpěvačka s velkým hlasem chystá pro diváky dvě hodiny nabité kvalitní a působivou hudbou. Naživo si vyslechnou téměř celé nové album „O Lásce, cti  a kuráži“, které zpěvačka připravila ve spolupráci s úspěšným textařem Michalem Horáčkem. Těšit se mohou i na komentáře k jednotlivým skladbám, které Vás zaručeně nudit nebudou, Lucie totiž s publikem komunikuje s přirozeným vtipem. Vyslechnout si také můžete oblíbené hity Hany Hegerové a Zuzany Navarové.

 

 

Křest alba O lásce, cti a kuráži - Michal Horáček, Lucia Šoralová a Richard Muller.

 

Lucie zpívá texty Michala Horáčka velmi přesvědčivě. Nejdůležitějším prvkem všech koncertů je její osobitý projev, energie a celkové  procítění všech skladeb. V jejím případě jednoznačně platí, že slyšet jí zpívat není to samé, jako vidět ji zpívat. Zatímco bude maminka zpívat, Rebeka na ní bude čekat v zákulisí. „Na některé koncerty sebou bereme i mojí kamarádku a zároveň Rebečinu chůvu. Bude s ní ve chvílích, kdy se jí kvůli práci nebudu moci věnovat já. Rebeka je na ní zvyklá, a tak pro ni koncert bude jako zajímavý výlet“, říká Lucia Šoralová.

 

Turné  Lucie Šoralové má následující program:

 

25.9. Kolín/Synagoga

26.9. Nymburk/Kaple svatého Jana Nepomuckého

1.10. Polička/Tylův dům

23.10. Mělník/Masyrykův kulturní dům

30.10. Děčín/La Garage Noir

4.11. Praha/Divadlo Kalich – hosté Michal Horáček a Lenka Dusilová

5.11. Roudnice nad Labem/KD

20.12. Brno/Cafe Gracian

 
Zdroj: FOTO: Ivo Kiapeš
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:58

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
388328

RSS:
Toplist