Letos bude pod stromečkem koza

- Letos bude pod stromečkem koza
Rubrika:  Novinky

Letos bude pod stromečkem koza

07.12.12, 09:16, autor: Plavovláska
Kráva, slepice nebo stromy. I takové mohou být vánoční dárky, kterými lze zároveň pomáhat v nejchudších oblastech Afriky a Asie. Skutečný dárek je charitativní e-shop společnosti Člověk v tísni, prostřednictvím kterého lze koupit dárkový certifikát, jímž přispějete do sbírky na nákup konkrétního daru pro potřebné.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Dárkovým certifikátem můžete věnovat třeba oslíka s povozem bratrovi, šicí stroj sestře, či bezpečný porod mamince. Skutečným dárkem tedy můžete překvapit, pobavit, potěšit, ale především pomoci. Cílem projektu Skutečný dárek je pomoc praktickým dárkem a přispět k větší soběstačnosti obyvatel, dostupnějšímu vzdělání, dostupnější a nezávadné pitné vodě či dostupnější zdravotní péči.

 

Projekt probíhá již třetím rokem. Člověk v tísni v loňském roce koupil pro obyvatele z nejchudších zemí světa ze sbírky 212 koz, 396 ovcí, 59 krav, 2763 kuřat, 250 000 sazenic stromů, 40 oslíků s povozem, vybavení do několika škol, materiál na stavbu studní a na záchranu života stovek žen při porodu. V současné době daruje organizace dalších 2000 koz v Etiopii. Bližší informace najdete na www.skutecnydarek.cz.

 

 

ANKETA: Darujete pod stromeček kozu?

Hlasuj pro možnost Ano

Celkem: 7 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: www.skutecnydarek.cz
 • NsiOedtjvL 09.04.13, 02:31

  Rozbalit 1. eSApGjPGJRcuDdH

 • NsiOedtjvL

  Anonymned: Koncept Festung Europa je takovfd, v němž dojde k odstraněned všech barie9r uvnitř (a klidně fcziraledaei) a posedlened barie9r na společnfdch hranicedch navenek - směr vfdchod a jih.Ad Rusko: Ne, nemysledm si, že Rusko chce pohltit každe9ho. Bohatě si vystačed s některfdm z těchto ste1tů: Estonsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Ukrajina, Moldavsko. Samozřejmě, že bfdt v jake9koliv jine9 evropske9 zemi, neme1m z Ruska strach. Jenže tady jde o Českou republiku, ktere1 Rusku ještě dobrovolně strke1 hlavu do chřte1nu. Neumedm si představit, že by Rusove9 zedskali vliv v Polsku jinak, než silou - v ne1zoru na Rusko panuje v Polsku poměrně jasnfd konsenzus - "są to świnie" a pokud jste někdy slyšel Radka Sikorskiego nebo Lecha Kaczyńskiego, vedte o čem mluvedm.Ad Paroubek: Ten člověk je posedlfd moced a de1te ruku do ohně za to, co uděle1, když bude medt s KSČM ve Sněmovně fastavned většinu?Ad EU a minime1lned ste1t: v EU plated princip subsidiarity (nebo by aspoň platit měl) a je snad na ne1s, voličedch, abychom EU změnili, pokud takove1 nened. Ostatně Declan Ganley se v tomto směru velmi snažed a jeho snahy podporuji. Je zajedmave9, jak me1lo v me9diedch zaznedve1 skutečnost, že Libertas je proti LS, protože chce sama demokratickfd eurofederalismus, což podtrhe1ve1 ještě tedm, že se z ned ste1ve1 prvned panevropske1 strana.

 • IZGLTitnOaVg 10.04.13, 04:50

  Rozbalit 2. gWlINlVKohD

 • IZGLTitnOaVg

  R07ymV <a href="http://yzwvmntllifq.com/">yzwvmntllifq</a>

 • zbpcSEzYmFPExcvHCN 10.04.13, 11:26

  Rozbalit 3. KMIVpFGBSEViLmQkWwQ

 • zbpcSEzYmFPExcvHCN

  lIImD8 , [url=http://biajqxcoyjkm.com/]biajqxcoyjkm[/url], [link=http://boahweihuhdc.com/]boahweihuhdc[/link], http://viezdobuqxbc.com/

 • JvhvPIhLn 12.04.13, 04:57

  Rozbalit 4. IvKHMHISwRGVJ

 • JvhvPIhLn

  1WLzwv <a href="http://foywrboalmqf.com/">foywrboalmqf</a>

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
301621

RSS:
Toplist