Letní parfémy voní po ovoci a květinách

- Letní parfémy voní po ovoci a květinách

Umíte si vybrat psrávný parfém? Letní vůně by měly být lehké, ovocné nebo květinové. Velice oblíbené jsou vůně citrusů, jahod nebo červeného rybízu. Z květinových pak jsou stálicí růže a na druhém místě jasmín. Posledně jmenovaný je současným módním trendem.

Jasmín do svého posledního parfému namíchala například Celiné Dion. Christina Aguillera a Kate Moss naopak zůstavají u vůně růží.

Odborníci na parfémy se však k těmto výrobkům zaštiťovaným slavými jmény staví velmi opatrně. Doporučují ženám, aby si parfémy vyzkoušely samy, protože často cena neodpovídá kvalitě – platíte jen slavné jméno.

Kdežto u tradičních značkových parfémů je to naopak. Jméno vybojovala vůně parfému, což je znakem její kvality.

České ženy se podle odborníků ale nenechávají příliš zmást. Většina z těch, které jsou ochotny zaplatit za parfém až několik tisíc korun, volí osvědčené značky. Nejvíce jsou dlouhodobě v kurzu parfémy Dior a Chanel.

 

ANKETA: Jaké volíte parfémy?


Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 • Gábina 16.04.20, 13:11

  Rozbalit 1. Parfém

 • Gábina

  Já jsem používala roky stejný parfém, tak už jsem potřebovala nějakou změnu. Vybrala jsem si tento https://yesmoda.cz/lancome/7147-lancome-la-nuit-tresor-edp-100-ml.html , který mě zaujal svým designem a voní ještě líp než vypadá :-) .

 • Ilona 11.05.20, 15:58

  Rozbalit 2.

 • Ilona

  Gábina: Jojo, Trésor je dobrá volba. Taky ho doma mám. Je ale pravda, že já co se týče parfémů pořád zkouším něco nového. Teď naposledy mě například zaujal tento od gucci: https://yesparfemy.cz/50436-gucci-eau-de-parfum-ii-parfemovana-voda-pro-zeny-30-ml.html Koupila jsem si ho na zkoušku a musím, říct, že jsem velmi mile překvapena. :-)

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
323255

RSS:
Toplist