Laďka Něrgešová: Své dítě by po šestinedělí chůvám nesvěřila

- Laďka Něrgešová: Své dítě by po šestinedělí chůvám nesvěřila
Rubrika:  Ze společnosti

Laďka Něrgešová: Své dítě by po šestinedělí chůvám nesvěřila

26.10.11, 11:18, autor: Plavovláska
Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová má doma dva chlapy. S manželem novinářem Jaroslavem Pleslem vychovávají tříletého Adámka a jak se zdá, Laďka výchovu prvorozeného dítěte zvládá na jedničku. Jak sama přiznává, rozhodně nepatří k matkám, které své ratolesti po šestinedělí odkládají chůvám.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

 „Mám řadu kamarádek, které dají přednost práci, raději přestanou kojit a odchází šestkrát v týdnu na osm hodin do práce. Neodsuzuji je, ale s takovou výchovou nesouhlasím,“ svěřila se Laďka Ivě Kubelkové na návštěvě v  pořadu TV Barrandov Máme dítě. Adámek je pro Laďku vším. Jak ale přiznává, měla štěstí, Adámek je zdravé a klidné dítě, zřejmě navzdory tomu, jak neklidné měla Laďka těhotenství. Kvůli zdravotním potížím v těhotenství byla nucena rušit své pracovní povinnosti. „Dnes Adámka žádné velké zdravotní potíže nestresují a klasická bolení břicha a rýmu řešíme homeopatiky. Ta u nás zabírají rychle. Vždy to ale konzultuji s homeopatičkou,“ přiznává nejúčinnější lék Laďka Něrgešová.

 

 

 

 

 O pořadu Máme dítě:


Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu v 17:05 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Vendula Auš Svobodová, Lucie Borhyová  či Mirka Čejková.

 
Zdroj: TV Barrandov
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:24

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397036

RSS:
Toplist