Krávy na křižovatce

- Krávy na křižovatce
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Krávy na křižovatce

15.11.12, 08:59, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Nejezdím příliš často autobusem. Dokonce si troufám tvrdit, že jezdím málo až snad vůbec. Přesto se mi po několika letech poštěstilo se v tomto dopravním prostředku ucitnout a nelitovala jsem :)

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Nastoupila jsem do obsazeného autobusu, tak jsem si stoupla za řidiče. Měl tlumeně puštěné rádio s místní rozhlasovu stanicí a v ospalém dopoledni se za zvuků blíže neurčitelné hudby kodrcavě vlekl po silnici k cíli naší společné cesty.

V tom hudba skončila a místní rozhlasový moderátor s jednoznačným přízvukem jasně dokazujícím, že patří tam, kde toho času působí, četl něco jako zprávy. Moc jsem tomu nevěnovala pozornost, ale pak se ozvalo:

 

 

"... stádo krav, které se rozuteklo po silnici a jednotlivé kusy se dostaly až do města..."

 

Řidiče zpráva také zaujala a tak rádio zesílil. Ostatní cestující pak už slyšeli jen druhou část hlášení:

 

"... před několika ninutami se objevily zprávy, že několik krav se pohybuje přímo ve středu města u hlavní světelné křižovatky ..."


"Tak to má asi finanční úřad polední přestávku!" sdělil lakonicky starší pán sedící na prvním sedadle.

 

Cestující, kteří slyšeli a stačili postřehnout souvislost, se rozesmáli. Já nevím co měl pán za problémy s finančním úřadem, ale pobavilo mě to. Natolik, že si cestu autobusem možná brzy zopakuji :)

 

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
209577

RSS:
Toplist