Kouříte? Poradíme vám, jak si neničit svou krásu!

- Kouříte? Poradíme vám, jak si neničit svou krásu!
Rubrika:  Novinky

Kouříte? Poradíme vám, jak si neničit svou krásu!

08.03.16, 10:30, autor: LadyAnn
Chcete vypadat svěže a mladistvě co nejdéle? Udržet si krásnou pleť, vlasy a nehty je snem každé ženy. S přibývajícím věkem je třeba věnovat péči o sebe více času. Určitou roli hraje také genetická výbava a samozřejmě životní styl. Pokud kouříte nebo si často dopřáváte alkohol, na vaší pleti se to jednou velmi citelně odrazí, stejně tak na vlasech o zdraví nemluvě. Jestliže kouříte, pak právě tento článek je určen pro Vás a vězte, že existuje moderní způsob, který je zdravotně téměř nezávadný a zároveň vám „nezničí“ přirozený půvab!

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Jaké důsledky mají cigarety na náš vzhled?

O tom, že cigarety nejsou zdravé, již bylo napsáno mnoho, a není třeba se víc rozepisovat. Cigarety však ovlivňují v nemalé míře také to, jak budeme vypadat. A tento vliv je opravdu velmi negativní. Změny vzhledu kůže u kuřáků byly lékaři popsány již v roce 1856 a od té doby kuřáků stále přibývá. Z tohoto rozboru vyplynuly poměrně zajímavé poznatky:- Většina kuřáků časem ztrácí typické růžové zabarvení pokožky, která bledne a má šedivý nádech

- Škodlivé látky obsažené v tabáku snižují obsah důležitých vitamínů v těle, jde zejména o vitamíny A, C a E, které chrání kůži před volnými radikály.

- Kouření snižuje také plodnost, jak u žen, tak i u mužů. U žen má za následek snížení hladiny estrogenů, které ovlivňují také suchost pokožky a úbytek kolagenu

- U kuřáků dochází k dřívějším projevům stárnutí, objevují se vrásky

- Kouření má také negativní vliv na hojení ran a způsobuje řadu nemocí kůže, včetně tolik obávané rakoviny

 


Myslíte, že kuřáka na první pohled nepoznáte, když zrovna nedrží v ruce cigaretu? Omyl! Kuřáka poznáte podle pokožky, která vypadá na první pohled nezdravě, je vysušená a přidává roky. A po tom jistě netoužíte. Vyzkoušejte e-cigaretu, která představuje skvělou alternativu cigaret. Nemusíte tak utrácet nemálo peněz za drahé krémy a vaše pokožka to jistě ocení.

 


Jak přestat co nejrychleji kouřit?

Snažíte se přestat kouřit už roky a stále se nedaří? Nejste v tom rozhodně sami. Třicetiletá Aneta z Pardubic kouří a má s tím bohaté zkušenosti. „Přestat kouřit jsem zkoušela už mnohokrát, živím se jako modelka a bohužel na sobě pozoruji neblahé následky cigaret. O elektronické cigaretě jsem slyšela už mnohokrát a nevěřila jsem tomu, že to funguje. Před měsícem jsem ji dostala od přítele k narozeninám a je to opravdu skvělé. Od té doby jsem si nezapálila cigaretu, nejsem cítit kouřem a navíc i hodně ušetřím. Hlavně doufám, že se mi zlepší i pleť a vlasy. Kouřit už nikdy nechci,“ popisuje svůj příběh Aneta.

Elektronická cigareta
skutečně představuje tu nejsnazší cestu, jak nadobro skoncovat s kouřením. Jde o zdravou, moderní a také cenově dostupnou alternativu kouření. Elektronické cigarety jsou lehké, skladné, dobře se drží, působí velmi elegantně a co je nejlepší, neohrožují zdraví ani vzhled. Fungují na principu inhalátoru. Stačí jen dokupovat e-liquidy, neboli náplně do elektronické cigarety, které mohou mít nespočet příchutí a poté si jen vychutnat zdravé kouření. Záleží také na pouze na Vás, s jakým obsahem nikotinu si náplň vyberete.V případě nulového obsahu nikotinu, je kouření s e-cigaretou zcela nezávadné.

 

 

Výhody e-cigarety jsou následující:

 

 1.  elektronické cigarety jsou zdravější
 2.  ušetříte
 3.  neobtěžují okolí kouřem
 4.  neškodí vašemu vzhledu
 5.  představují vynikající prostředek při odvykání kouření

 


Vyzkoušejte elegantní a praktickou eRoll-C

Nevíte pro jakou e-cigaretu se rozhodnout? Dáme vám tip! Vyzkoušejte mini elektronickou cigaretu Joyetech eRoll-C. Jde o vylepšenou verzi původní e-cigarety, která je kompaktnější a přináší řadu výhod. Patrně nejvýraznější změnou je plastová cartridge, která je ukryta v kovovém krytu s malým okénkem pro kontrolu e-liquidu. Maximální komfort přináší dobíjecí pouzdro, plastové díly vystřídal praktický kov.


Elektronickou cigaretu eRoll-C a řadu dalších modelů včetně náplní a kompletního příslušenství najdete na webu www.mojeelektronickacigareta.cz.

 

 

 

Elegantní a moderní design. Elektronická cigareta Joyetech eRoll-C

 
Zdroj: PR, IstockPhoto
 • Dana 15.12.22, 00:47

  Rozbalit 1.

 • Dana

  Komu se povedlo kouření klasických cigaret omezit pomocí elektronické cigarety? Vyšlo to takhle vůbec někomu?

 • Klára 18.12.22, 23:41

  Rozbalit 2.

 • Klára

  Až když jsem si koupila pořádnou elektronickou cigaretu, tak se mi teprve podařilo to omezit. V podstatě jsem už přešla jen na elektronku.

 • Dana 21.12.22, 08:00

  Rozbalit 3.

 • Dana

  Byla by jste tak hodná a řekla mi, podle čeho jste si tu jednorázovou vybrala? Nebo jakou používáte?

 • Klára 21.12.22, 21:12

  Rozbalit 4.

 • Klára

  Můžete se podívat na https://www.vapoo.cz/jednorazove-e-cigarety-venix/jednorazova-elektronicka-cigareta-venix-blue-raspberry-x/ Mají jich tady na výběr několik a za dobrou cenu. Líbí se mi, že když si něco objednám, tak potom nemusím dlouho čekat na doručení.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
351633

RSS:
Toplist