Komu záleží na Sputniku?

- Komu záleží na Sputniku?
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Komu záleží na Sputniku?

10.03.21, 14:49, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
V naší zemi zuří Covid a lidé jsou v přeplněných nemocnicích a umírají. Čeká se na vakcíny jako na spásu. Vážně? Čekáme?

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Ne, v Česku  je průběřné stále v průměru 200 000 vakcín na skladě, které se aktuálně neočkují. Do republiky dochází dodávky statisíců vkacín co 2 až 3 dny. Unijní země nám posílají ze svých zásob desítky tisíc vakcín.Na vakcíny se rozhodně nečeká. Čeká se na to, až se začně pořádně očkovat.

 

Sputnik V je jedna z možností. Samo Rusko ale nestíhá očkovat a vlastně neočkuje vůbec. Samo řeklo, že nemá kapacity na výrobu. Putin slíbil Zemanovi 20 000 vakcín!!! Je to úsměvná neli přímo směšná částka. Zvláště v souvislosti, že jen v březnu a dubnu nám z EU přijde 3 miliony vakcín.

 

Celá akce Sputnik je velmi podezřelá. Někdo nám nabízí něco, co není schváleno, co není testováno a nota bene co ani nemá a nemá to kde vyrobit. A náš hradní vožungra tuto zemi do tohoto podezřelého kšeftu tlačí ze všech sil.

 

A tak nezbývá, než se ptát slovy jeho oblíbené ministryně Mařenky: "Kdoví, kdo mu za to co slíbil?"

 

A na závěr: Sputnik? Jen si vzpomeňte, jak dopadla Lajka.

 
 • Jana 04.01.22, 16:42

  Rozbalit 1.

 • Jana

  Myslela jsem si, že to bude brzo pryč. Teď už si však myslím, že tady budeme covid řešit ještě hodně dlouho. Proto bych se chtěla zeptat, kde kupujete výhodně respirátory?

 • Patricie 06.01.22, 17:14

  Rozbalit 2.

 • Patricie

  Ze začátku jsem to také vůbec neřešila kde a za kolik respirátor koupím. Teď už jsem však také objednávala větší balení, kde jsem sehnala respirátor za 3,6 Kč a to si myslím, že je teda dobrá cena. Respirátory splňují certifikaci EN 149:2001 + A1:2009

 • Jana 08.01.22, 13:16

  Rozbalit 3.

 • Jana

  Za kus je to rozhodně dobrá cena, jak velké balení to celkově je?

 • Patricie 11.01.22, 12:58

  Rozbalit 4.

 • Patricie

  Kupovala jsem balení po 1800 kusech od prodejce https://www.prozdravotniky.cz/trida-ffp2/ Mají tma na výběr dokonce i dermatologicky testované respirátory, které tolik nedráždí pokožku, takže jsou vhodné pro lidi, kteří mají citlivější pokožku.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
285846

RSS:
Toplist