Komu záleží na Sputniku?

- Komu záleží na Sputniku?
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Komu záleží na Sputniku?

10.03.21, 14:49, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
V naší zemi zuří Covid a lidé jsou v přeplněných nemocnicích a umírají. Čeká se na vakcíny jako na spásu. Vážně? Čekáme?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Ne, v Česku  je průběřné stále v průměru 200 000 vakcín na skladě, které se aktuálně neočkují. Do republiky dochází dodávky statisíců vkacín co 2 až 3 dny. Unijní země nám posílají ze svých zásob desítky tisíc vakcín.Na vakcíny se rozhodně nečeká. Čeká se na to, až se začně pořádně očkovat.

 

Sputnik V je jedna z možností. Samo Rusko ale nestíhá očkovat a vlastně neočkuje vůbec. Samo řeklo, že nemá kapacity na výrobu. Putin slíbil Zemanovi 20 000 vakcín!!! Je to úsměvná neli přímo směšná částka. Zvláště v souvislosti, že jen v březnu a dubnu nám z EU přijde 3 miliony vakcín.

 

Celá akce Sputnik je velmi podezřelá. Někdo nám nabízí něco, co není schváleno, co není testováno a nota bene co ani nemá a nemá to kde vyrobit. A náš hradní vožungra tuto zemi do tohoto podezřelého kšeftu tlačí ze všech sil.

 

A tak nezbývá, než se ptát slovy jeho oblíbené ministryně Mařenky: "Kdoví, kdo mu za to co slíbil?"

 

A na závěr: Sputnik? Jen si vzpomeňte, jak dopadla Lajka.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Dítě a zvíře v jednom šiku

Neděle sice je svátkem, kdy by se nemělo nic dělat, ale jak v minulosti tak i dnes toto platí spíš pro pantáty. Panímámy mají práce víc než dost. Množství nedělní práce stoupá geometrickou řadou v okamžiku, je-li v domácnosti dítě a zvíře.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
190726

RSS:
Toplist