Karel Gott je skvělý hostitel!

- Karel Gott je skvělý hostitel!
Rubrika:  Ze společnosti

Karel Gott je skvělý hostitel!

16.06.12, 07:05, autor: Kočička
V těchto dnech přicestoval na víkend do Prahy manželský pár Monica a Hans Helmut Breunicker. Přijeli na pozvání mistra Karla Gotta. Přesněji, jeho pozvání si vybrali mezi mnoha jinými. Jak je možné si vybrat víkend s Karlem Gottem? Co se za tím skrývá?

Čtenost -   Diskuze: (1
 

V těchto dnech přicestoval na víkend do Prahy manželský pár Monica a Hans Helmut  Breunicker . Nepřijeli jen na turistickou návštěvu, ale proto, aby si vybrali odměnu za chvályhodný čin. V německé televizi se vysílal  koncert  José Carrerase, kde také vystupovala spousta dalších evropských umělců a diváci měli možnost podpořit charitativní projekt Nadaci José Carrerase proti leukémii. Ta ekonomicky podporuje výzkum leukémie a udržuje banku dárců kostní dřeně. Každý z umělců navrhnul odměnu, kterou ten, kdo nadaci nejvíce zaplatí poskytne.  Karel Gott navrhnul víkend v Praze. Manželé Breunickerovi věnovali této nadaci 10.000,- euro a měli právo si tedy vybrat. Před ostatním významnými evropskými umělci dostal přednost právě on. Jeho vkladem bylo připravit manželskému páru víkendový program, na kterém bude  jejich průvodcem a hostitelem. „Lichotí mně 2x, že si vybrali právě mě a Prahu. Jsem velvyslancem nadace za ČR a když jsem slíbil, že se o hosty postarám, tak se vší parádou“ řekl na terase hotelu Karel Gott.

 

 

 

 

Již samotné uvítání v hotelu U Prince na Staroměstském náměstí bylo důstojné a reprezentativní. Květiny před hotelem, pravé šampaňské v prezidentském apartmá , káva na terase nad pražskými střechami  a dlouhé povídání až do večerních hodin spojené se skvělou večeří, to byl program prvního půldne , který nadšeným hostům připravil Karel Gott.  Slavnostní den má končit v baru, a proto Karel Gott pozval manželé Breunickerovi na dobré drinky do Black Angel´s baru, který byl před dvěma měsíci zařazen mezi 50 nejlepších barů na světě.

„Dozvěděli jsme  se, že Karel Gott bude mít v Praze důležitou návštěvu a rád by je  ubytoval někde v centru. Nedopustili  jsme, aby bydleli někde jinde“  sdělil hostům ředitel hotelu Jiří Bauer.

Jak významná je tato návštěva v Praze a jak je Karel Gott v Německu populární, podtrhuje fakt, že do Prahy přijeli  zahraniční fotografové a  z celého pobytu natáčí dokument  televize ARD.

 

 

 

 

„Jsme přímo unešení, bydlet přímo naproti Staroměstské radnici, je to nádhera, splnil se nám úžasný sen a na Prahu a pana Gotta budeme rádi vzpomínat. Tajně jsme si přáli, nebydlet v nějaké moderní skleněné krychli, ale tohle,  to jsem nečekali ani v tom nejsmělejším snu. Pohled z horní terasy hotelu je tak uchvacující, že se točíme stále dokola a hltáme krásy Prahy“ jedním dechem dodali  manželé Breunickerovy.

Druhý den se skupinka vydala na výlet historickými vozy Prahou a dojeli až na Hradčany. Na zpáteční cestě je Karel Gott převedl přes historický skvost Prahy - Karlův most.  V podvečer si všichni zašli na večeři do luxusní restaurace s nejkrásnějším výhledem na Prahu a poté odjeli na představení do Laterny magiky.

Karel si šlechetného činu manželů velice váží, a proto nelitoval vybrat a samozřejmě také uhradit hostům to nejlepší, co Praha může poskytnout.

 

 

 
Zdroj: FOTO: Hotel U Prince
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:03

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
352942

RSS:
Toplist