Jitka: O mně

- Jitka: O mně
Vyšlo v blogu:  Centrum Tance

Jitka: O mně

01.01.09, 00:00, autor: Jitka , Hodnocení: -
Já a tanec - přečtěte si, jak to všechno začalo.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Narozena v roce 1986. Pochází z Lanškrouna.
Odmalička tancuje. V pěti letech začala tancovat moderní tanec na ZUŠ J. Pravečka v Lanškrouně pod vedením Ivety Zahradníkové, kde absolvovala I. a II. stupeň.
Postupně se začala věnovat i jiným tanečním stylům jako je Hip Hop, R´n´b, New Style, .... Dva roky vyučovala tanec v DDM Lanškroun, tančila a tvořila choreografie pro hudební skupinu Michael.
V roce 2005 nastoupila na konzervatoř TCP (Taneční centrum Praha a.s.), kde se věnovala klasickému, modernímu a jazzovému tanci. Roční studium na TCP ukončila v roce 2006, neboť nastoupila na HAMU v Praze, kde nyní studuje choreografii.
Vypomáhá také v tanečním klubu Kocour Modroočko v Kolíně. Ten se zaměřuje na integraci dětí z úplných rodin s dětmi z dětského domova Býchory. Uskutečňuje projekty, v nichž využívá převážně moderního tance.
Vedle toho se samostatně věnuje svěřencům dětského domova Býchory, kde její práce má vedle hlediska tanečního také funkci terapeutickou.
Ve stepařském studiu TS Andrea pomáhá při tvorbě choreografií a pohybově vzdělává stepaře.
Několikrát do roka pořádá zahraniční workshopy v Polsku. Spolupracuje s tanečním studiem STREFA 1 ve Varšavě, s nímž pořádá kurzy pro tanečníky z polské metropole a jejího okolí.

Lektoři u kterých se vzdělává:
- moderní tanec a jazz – Jan Kodet, David Strnad, Ivanka Kubicová, Ivanka Hannichová, Jana Kekeňáková, Zuzana Kozánková, Milan Kozánek, Jiří Lössl, Radek Mačák, Věra Ondrašiková, Martina Pirná, Quaša, Daniel Raček, Juan Manuel Ramos, MartinVraný, Renáta Hostinská, Marie Kinsky, ….
- R´n´b, Hip Hop – Federica Naclerio (ITA), Gabriel Francisco (USA), Gus Bembery (USA), Yeya (SWE), John Graham (UK),Vahe Akopjan, Allan Lemaja (BRA), Dante7 (USA), Rabah (FRA), Risa (JAP), Buddha Stretch (USA), Sabina Škodová, Linda Rančáková, Martina Pirná, Qaša, Matěj Zvara, …

Jaké jsou mé lekce
Ve svých hodinách částečně spojuje moderní tanec a Hip Hop. Jejím cílem je rozšířit taneční schopnosti a obzory tanečníků.
Při jejích hodinách snadno zapomenete na každodenní stres, příjemně se odreagujete a uvědomíte si svaly, o kterých jste nevěděli, že je máte. Naučíte se naslouchat svému tělu a poznáte ho jako prostředek pro vyjádření svých vnitřních nálad a pocitů. Lekce jsou určeny všem věkovým kategoriím, jsou přizpůsobeny předchozím tanečním zkušenostem tanečníků.

 
Další články autora:
 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Magie: Jak vyrobit škapulíř

Škapulíře jsou zřejmě nejstarší magická pomůcka, která se šíří všemi kulturami bez ohledu na kontinenty. Proto jsme nejrůznější škapulíře mohli spatřit v mykénských hrobech, v egyptských pyramidách, ale i u amerických indiánů. Vyrobit si ho můžeme i my. Když to nebude fungovat, tak se nic nestane, ale když bude ....
autor
O autorovi
autor
autor

Zdraví Vás Jitka!
Profil blogu
Profil blogu "Centrum Tance"
Profil blogu
Založen:
27.2.2009 13:19:06

Přístupů:
4330

RSS:
Toplist