Jitka Smutná vás zve na večírek do Divadla Rokoko

- Jitka Smutná vás zve na večírek do Divadla Rokoko
Rubrika:  Kulturní

Jitka Smutná vás zve na večírek do Divadla Rokoko

30.10.13, 00:00, autor: Madeléne
Cyklus nepravidelných divadelních setkání s názvem Soirée je novinkou letošní sezony v Městských divadlech pražských. Jsou to večery pro radost a potěšení nejen diváků, ale i samotných herců, kteří v průběhu večera představí své záliby, názory i přátele. 23. listopadu od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Jitce Smutné.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Herečka zahraje a zazpívá své autorské písně, povypráví o svém životě a na závěr budou mít diváci možnost získat autogram či společnou fotografii. Hostem Jitky Smutné bude například kytarista Mejla Matoušek nebo její dcera, herečka a zpěvačka Tereza Nekudová, která zazpívá společně s Lukášem Burianem a skupinou Carnivale.

Návštěvníci Městských divadel pražských znají Jitku Smutnou především jako herečku, na jejím Soirée ji poznají také jako zpěvačku. „Myslím, že každý, kdo má rád původní českou hudební tvorbu, bude moci tento žánr nahlédnout z jiné stránky, a to ze dvou generací. Diváci poznají jinou tvář divadelních herců, protože všichni tři zpěváci, kteří ten večer v Rokoku vystoupí, jsou původní profesí divadelní herci. Navíc v dnešní době, kdy cizojazyčný „sound“ v médiích převládá, je myslím příjemné slyšet příběhy zpívané v rodném jazyce,“ říká Jitka Smutná, která při skládání čerpá inspiraci nejen ze svých zážitků, ale i ze zásadních okamžiků lidského života: „Mám třeba písničku Rozvod, což není písnička o nějakém konkrétním rozvodu, je to prostě jen motiv, který jsem chtěla zpracovat.“

23. listopadu máte jedinečnou příležitost strávit zajímavý večer s Jitkou Smutnou. „Když se řekne soirée, představím si večírek. Tak uvidíme, zkusíme vytvořit takovou atmosféru, aby to večírek byl,“ dodává Jitka Smutná.

 

 

Jitka Smutná

 

Vstupenky na Soirée Jitky Smutné a jejích hostů za cenu 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

 
Zdroj: www.MestskaDivadlaPrazska.cz FOTO: Š. Páťal
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:58

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1923185

RSS:
Toplist