Jiří Pomeje: "Mé ženy musejí mít orgasmus, i kdyby ho jen předstíraly!"

- Jiří Pomeje: "Mé ženy musejí mít orgasmus, i kdyby ho jen předstíraly!"
Rubrika:  Ze společnosti

Jiří Pomeje: "Mé ženy musejí mít orgasmus, i kdyby ho jen předstíraly!"

18.12.08, 10:19, autor: Kočička
Herec Jiří Pomeje (44) přiznává, že v době, kdy žil se svou bývalou manželkou Michaelou Kuklovou, míval občas divoké sny o krásných mulatkách.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

"Byly to zajímavé sny. Krásná mulatka mi po ránu nese campari s džusem a dochází mi, že se ocitám na téměř neobydleném ostrově, kde je jen moje žena a dalších dvě stě mulatek. A abych svou tehdejší manželku naštval, kolem není žádný chlap," prozrazuje Jiří.


Pomeje tvrdí, že stejně jako před lety i nyní by se nejraději probouzel až před polednem, odpoledne by šel spát, večer by usínal, kdy by se mu zachtělo. A pil by, co ho napadne.
Také by měl velký výběr jídla a především hodně sexu. Jak podotýká, hodně dokonalého sexu.


"Jsem standardně ješitnej sobec, protože žena, která se mnou má hodně sexu, musí mít standardně orgasmus. I kdyby mi ho měla jen předstírat," směje se Pomeje.


S exmanželkou Michaelou Kuklovou se Pomeje seznámil díky své budoucí tchyni. Točil tehdy jeden ze svých prvních filmů s Vítkem Olmerem a režisérovou asistentkou byla Míšina maminka.

 


"Moc se mi líbila a chtěl jsem se s ní seznámit. V té době mi bylo 19 let a braly mě starší ženské," přiznal českobudějovický rodák před pěti lety médiím.

 

 

Jenže zralá žena Jiřího nechtěla a doporučila mu svou krásnou dceru. Trvalo ještě nějaký čas, než spolu ti dva začali chodit. Aby Míšu zaujal, musel dokonce koupit 21 růží a složit krátkou báseň.


Svatbu měli po necelých třech letech známosti a rozvedli se loni v létě.


Dnes je Jiří Pomeje ženatý se zpěvačkou Ivetou Bartošovou.

 

 

ANKETA: Vadí vám předstíraný orgasmus?


Celkem: 39 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo FOTO: Korzo
 • Liv88@seznam.cz 01.08.09, 05:02

  Rozbalit 1. Ale,ale Ty poctivý chlapílii

 • Liv88@seznam.cz

  Tak to mě se dost často zdává o jednom chlapíkovi,který je pravděpodobně Schizofrenik.Jak jinak vysvětlitže se dospělý chlap, sebe dokáže tak neuvěřitelně až idealizovat jako prima kluka-ale ve skutečnost velice dobře věděl

 • Pepek Námořník 01.08.09, 05:07

  Rozbalit 2.

 • Pepek Námořník

  Ale ve skutečnosti Ty sám,jen a jen Ty sám víš,jak hnusné ty kostlivce máš

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336278

RSS:
Toplist